YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekrem Dumanlı'dan muhalefet çıkartması!
İstanbul'da yapılan Paralel Yapı operasyonları kapsamında tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildikten sonra serbest bırakılan Zaman Gazatesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, muhalefet liderlerini ziyaret etti.
Ekrem Dumanlı'dan muhalefet çıkartması!
05 Şubat 2015 / 11:52 Güncelleme: 05 Şubat 2015 / 11:55

Mahkeme tarafından serbest bırakıldıktan sonra adliye önünde bir siyasetçi gibi konuşma yapan Ekrem Dumanlı, Kemal Kılıçdaroğlu, Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici ile görüştü.

Muhalefete gitti

Ekrem Dumanlı'nın teşekkür ziyaretleri adı altında gerçekleştirdiği bu görüşmeler, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere yönelik bir çalışma olarak yorumlandı.

Çatı kuruluyor mu?

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a karşı birleşen muhalefet partileri ve Cemaat, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu aday olarak göstermişti. Ekrem Dumanlı'nın bu ziyaretleri, akıllara genel seçimler öncesi yeni bir çatı mı kuruluyor sorusunu getirdi.

 

Muhalefetin sesi olmuştu

Cemaat'in gazetesi Zaman'ın başında olan Ekrem Dumanlı, daha önce yerel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalefet partilerinin sesi olmuştu.

 

Devlet Bahçeli'ye gitmedi

Teşekkür ziyaretleri adı altında muhalefet parti liderlerini ziyaret eden Dumanlı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye gitmedi.

birileri daha geziyor...
 // Ömer
iktidarın ve anayasaya bağlılık yemini eden hukukçuların,sayın kılıç'ın kendi başkanlık seçiminde birlerine verdiği sözü(başkanlık) yerine getirme için seçimi erteleyip şaibeli bir şekilde söz verdiği kişiyi başkanlığa getirebilmek için sağa sola koşuşturması ve kullis yapmasını göz önünde bulundurup sayın Zühtü Arslan aleyhine oluşacak durum karşısında susmamaları ve bile bile bir paralel oyunun oynandığını bilmeleri gerekir.Seçime dikkat ediniz! paralelcilerin çok stratejik bir hamlesidir....
05 Şubat 2015 Perşembe 21:37
14:23
 // +++
yine bu paralel yapı denen şer ıttifakı hangi hain planlar içinde , tabiki arkalarinda cati denen tutmaları ile...
05 Şubat 2015 14:23
moriyan aşıkları ve akıbetleri
 // Ömer
Galiba yeni bir din ve peygamber müjdeleme ile görevlendirilmiş dumanlı havarisi. düştükleri hale bak zavallıların. işte hedefe varmada her türlü ahlaksızlığı mubah gören din istismarcısı güruhun ve zihniyetin akıbeti....
05 Şubat 2015 Perşembe 14:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler