YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekrem Dumanlı yeniden tehditler savurmaya başladı
Paralel örgütün medya kurumlarına dönük savcılık tarafından yapılan başvuruyu hedef alan Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı tehdit savurdu.
Ekrem Dumanlı yeniden tehditler savurmaya başladı
20 Mayıs 2015 / 07:20 Güncelleme: 20 Mayıs 2015 / 08:58

Paralel Yapı'nın yayın organı olarak bilinen Zaman gazetesinin Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Bugün Tv'de Tarık Toros'un sunduğu 'Merkez Siyaset Özel' programında tehdit savurdu.

Paralel örgüte ait medya kuruluşlarına el konulması durumunda, 'O ellerin kırılacağını' savunan Dumanlı, "Bunun hukukta 20 sene, 30 sene takipçisi oluruz. Bunun arkasını bırakmayız" dedi.

 

YENİ AKİT

Acaba kimin eli kırılacak???!!!
 // Muhafız
Başta Genel Kurmay Başkanı olan sayın ilker Başbuğ olmak üzere TSK mensuplarını sahte delillerle kumpas kurarak yıllarca hapislerde yatmasına sebep olduğunuz siz Fetullah terör örgütü mensublarından ve onlara destek verenlere hepsinin hesabı teker teker sorulacaktır...!!!sizler sahte dinci şakirtlerseniz bizlerde Atatürk'ün gerçek Askerleriyiz...Bu hesap sormak kanlı mı olacak yoksa kansızmı olacağını zaman gösterecektir, kimin elinin kırılacağını millet görecektir, ibreti alem için...!!!...
20 Mayıs 2015 Çarşamba 18:15
Bütün bunlar
 // cenk
Filistin'e müdahil olunduğu için mi bütün bunlar tapınakçıların önünde diz çökülmediği için mi bütün bunlar silah ve teknoloji satan ülke ve kartelleri üzmemek için mi Ekrem abi yoksa başka sebep ne?....
20 Mayıs 2015 Çarşamba 17:44
başı dumanlı ekrem e
 // hasan
Bu başı dumanlının rte yi öven bir yazısını okumuştum.. Yere göğe sığdramıyor du.. yiğit ve cesur devlet adamı diyordu.. Dönek gazeteci şimdide tehdit ha. doğru ısıracak k....k dişini gösterir mi?
...
20 Mayıs 2015 Çarşamba 15:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler