YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekrem Dumanlı darbeyi itiraf etti
Darbenin arkasında FETÖ’nün olduğunun ortaya çıkmasının ardından itiraflar da gelmeye başladı. Ekrem Dumanlı bugünkü yazısında özetle şunu söylüyor: “Darbeyi bize sempati ile bakan insanlar günlük öfke ve telaş ile yapmış olabilir"
Ekrem Dumanlı darbeyi itiraf etti
22 Ağustos 2016 / 16:58 Güncelleme: 22 Ağustos 2016 / 17:07

Türkiye darbe girişimini konuşurken FETÖ'cülerden itiraflar gelmeye başladı.

Bülent Keneş, Emre Uslu, Faruk Mercan ve Tuncay Opçin gibi FETÖ yazarları ilk günden bu yana darbeyi açık açık desteklerken, savcılık ifadeleri, Akıncılar Üssü'nde yakalanan darbenin imamı Adil Öksüz'ün Pensilvanya gezileri, tankın içinden çıkan Fetullahçı polisler, darbeye bilişim desteği veren FETÖ'cü teknisyenler, FETÖ listesinde yeralan askerlerin tamamının darbeye karışması, Fetullah Gülen'in darbe karşıtı halka iftiralar yağdırması ve binlerce delil darbenin arkasında Pensilvanya'nın olduğunu tanıtlıyordu. Bugün bir itiraf da FETÖ'nün medya imamı Ekrem Dumanlı'dan geldi.

DUMANLI: DARBEYİ BİZE SEMPATİYLE BAKAN ASKERLER YAPMIŞ OLABİLİR!

Yüzlerce itirafçı pişmanlık yasasından yararlanmak için darbe ile Fetullah Gülen bağlantısını ortaya koyarken Bugün Ekrem Dumanlı'dan da bir itiraf geldi. Dumanlı bugünkü yazısında şu cümleler oldukça dikkat çekiciydi.

"Cemaate sempati duyan bazı kişiler bu darbenin bir parçası haline getirilmiş olabilir mi? Maalesef bu risk her zaman sözkonusu."

DARBEYİ BİZİMKİLER YAPMIŞ OLABİLİR AMA BİZİ BAĞLAMAZ!

Darbenin arkasında Pensilvanya'nın olduğunu kanıtlayan binlerce delile görmezden gelerek okurlarını ve FETÖ'nün beyni yıkanmış müridlerini kandırmaya devam eden Ekrem Dumanlı, "darbeyi bizimkiler yapmış olabilir ama cemaatin tamamını bağlamaz" diyerek darbeyi itiraf eden Fetullahçı alçaklar kervanına katılıyor:

" Meselelere kuşatıcı bir nazarla bakamayan ve günlük telaş ve öfke ile hareket eden bazı kişilerin bazı kişilerin bu uğursuz girişimle bağının olması cemaatin duruşunu değiştirmez. Manipulasyonlara maruz kalmış kişilerin cezasını sayısı milyonları aşan bu topluluk ödemez. "

 

SABAH

İNSAF
 // CEM
Allah a (cc) ve ahiret gününe inanan insanlar Allah (cc) herşeyi hakkıyla bildiğine gördüğüne ve duyduğuna inanır.Ve her şeyi kendi nefsinde kitabına uydurup yalan söylemez.Öbür tarafı düşünüp yalanları bırakmaya davet ediyorum bunun gibi adamları...
22 Ağustos 2016 Pazartesi 23:43
Bunları aklı gerçekten kıt.
 // Galip
Adama demezler mi ki: siz bağlılarınıza nasıl bir telkinde bulunuyorsunuz ki onlar da bu gazla darbeye teşebbüs edecek cesareti kendilerinde bulmakta. Küpün içinde ne varsa dışına o sızarmış. Milletin aklıyla alay edecek kadar zavallı ve ahmak bunlar. Yazık manevi tüm kavramların içini boşalttılar. Milleti fitneye düşürüp senelerce hem madden hem manen sömürdüler. Ahir zamanın büyük fitnelerinden biri oldular. ...
22 Ağustos 2016 Pazartesi 22:43
Var mı?
 // vatandaş
Hala size inanan var mı? Hala hipnoz etkisinde olup o ceketliye beklenen "salih" zat olarak bağlanan var mı? Hala "portakal kabuğu" yiyen var mı? Hala parasını pulunu "himmet" adında bunların tasarrufuna veren var mı? Hala aklını bunlara kiraya verip benimde beynim var diyen var mı?...
22 Ağustos 2016 Pazartesi 21:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler