YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekmeğine yağ sürmeyeceğiz
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, ''Hepimizin bağrı yanıyor, metin olacağız. Teröristin ekmeğine yağ sürmeyeceğiz'' dedi.
Ekmeğine yağ sürmeyeceğiz
20 Ekim 2011 / 17:17 Güncelleme: 20 Ekim 2011 / 17:23

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde şehit olan Jandarma Er Ramazan Akın'ın Ağrı'nın Hamur ilçesinde düzenlenecek cenaze töreni için Erzurum Havalimanı'na gelen Yıldırım, Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

Bakan Yıldırım, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, terör örgütünün amacının toplumun moralini bozmak olduğunu belirterek, ''Acımız büyük ama şehitlerimizi bağrımıza basarak, bu mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceğiz'' diye konuştu.

Günün, birlik ve beraberlik günü olduğunu ifade eden Yıldırım, ''Hepimizin bağrı yanıyor, metin olacağız. Teröristin ekmeğine yağ sürmeyeceğiz. Gün dayanışma günüdür. Birlik ve beraberlik içerisinde, ülkemizde insanımıza kasteden hainlere karşı dimdik durmak günüdür. Milletimize, Türk milletine yakışan budur'' şeklinde konuştu.

Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk'ü de makamında ziyaret eden Yıldırım, kamu kurum temsilcileriyle görüştü.

Bakan Yıldırım, basına kapalı olarak gerçekleştirilen ve yaklaşık 1,5 saat süren görüşmenin ardından, karayoluyla Ağrı'ya hareket etti. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler