YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eğlence mekanları açılmadı
Eğlence mekanları açılmadı
09 Aralık 2009 09:05
Ankara Altındağ'daki eğlence mekanları ve gazinolar Reşadiye'de şehit düşen 7 asker için dün gece çalışmadı

Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunan eğlence mekânları, Tokat'ın Reşadiye ilçesindeki terörist saldırıya tepki ve şehitlere saygı için iş yerlerini açmadı. İş yerleri önüne Türk bayrağı asan mekân sahipleri, "Şehitlerimiz nedeniyle kapalıyız" yazıları astı.

Başkent'te 7 askerin şehit düştüğü terörist saldırı, eğlence mekânları tarafından da protesto edildi. Talatpaşa ve Çankırı Caddesi üzerinde bulunan eğlence mekânları ve gazinolar, şehit askerlerin anısına hürmeten dün gece çalışmadı.

İş yerlerinin girişine, "Şehitlerimizin anısına 1 gün kapalıyız. Türkiye'nin başı sağ olsun", "Türkiye şehitlerine ağlıyor", "Verdiğimiz şehitlerin anısına dükkânımız bir gün kapalıdır" yazan mekân sahipleri, gece çalışmayarak teröre olan tepkilerini dile getirdi. Eğlence mekânlarıyla ünlü Talatpaşa Caddesi üzerindeki lokantanın ustası, "Kapalı; şehitlerimize saygı için." dedi.

Çok sayıda gazino ve eğlence mekânının bulunduğu Çankırı Caddesi'nde ise "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" yazılı afiş asıldığı görüldü.
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler