YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Efkan Ala: 81 ilin emniyet müdüründen 74'ü FETÖ'cü çıktı
Efkan Ala: 81 ilin emniyet müdüründen 74'ü FETÖ'cü çıktı
19 Ağustos 2016 17:26
İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Polislere ilişkin daha da var tespit edilen. Yeni açığa almalar olabilir. 17-25 Aralık'ta 81 il emniyet müdüründen 74'ü bunlardandı. Daire başkanlarının tamamı bunlardandı onları da aldık" dedi.

İçişleri Bakanı Efkan Ala, NTV'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

Emniyet'teki FETÖ operasyonlarını değerlendiren Ala şunları söyledi:

81 İL EMNİYET MÜDÜRÜNDEN 742Ü FETÖ'CÜ ÇIKTI

"Polislere ilişkin daha da var tespit edilen. Yeni açığa almalar olabilir. 17-25 Aralık'ta 81 il emniyet müdüründen 74'ü bunlardandı. Daire başkanlarının tamamı bunlardandı onları da aldık. 5 bin civarında kişiye soruşturma açtık" dedi.

"O POLİSLERİ YAKALADIK, İŞLERİNE SON VERDİK"

"FETÖ teröristlere yardım etti" diyen İçişleri Bakanı, "Van'da 6-7 Ekim olaylarını hatırlayınız bir araç yanıyor emniyetin panzeri ile sapasağlam emniyet araçlarını götürüp o aracın üzerine atan polis memurlarını yakaladık. Onları görevden aldık işlerine son verdik" diye konuştu.

 // ali .düsseldorf
Ülkemiz icin bireysel olsun birseyler yapmak gerek..hepsini devletden beklemek.....? Bencillik olur .....
20 Ağustos 2016 14:33
BUNDAN SONRA TÜRKİYE, ➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
lhlyarak-gıhlayarak düşmanlardan medet umarak vakit kaybetmesin, yönünü, tarafını belirlesin ve başının çaresine baksın.. Alçaklar, Osmanlı sonrası kurdukları devletin adını, Hindi anlamına gelen Turkey koyarak, bugüne kadar bizi hindi gibi uyuttular yeter artık!!!...
19 Ağustos 2016 Cuma 19:06
MUHTEREM DOSTLAR, ➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Artık, bu kadarıyla bu iş güleni ve o'nun kuşBeyni'ni aşar.. Bu iş tam bir ClA projesi ve arkasında Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, İsrail, topyekün Nato ve aramızdaki satılmış çok alçak venâmussuzlar var.. Ve işin adı terör değil, tam bir savaş!!!...
19 Ağustos 2016 Cuma 18:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler