YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Duyduğum en komik haber
YÖK Başkanı Özcan, 'Başörtülü öğrencilerin derslere girmesine izin veren üniversitelere daha fazla bütçe ayrıldğı' iddialarına ilişkin, 'Benim son zamanlarda duyduğum en komik haber.' dedi.
Duyduğum en komik haber
27 Ekim 2010 / 17:08 Güncelleme: 27 Ekim 2010 / 17:26

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, başörtülü öğrencilerin derslere girmesine izin verilen üniversitelere daha fazla bütçe ayrıldığı yönündeki haberlerle  ilgili, ''Benim son zamanlarda duyduğum en komik haber'' dedi.

Muş Alparslan Üniversitesinin 2010-2011 akademik yılı açılış törenine katılmak üzere Muş'a gelen YÖK Başkanı Özcan, havaalanında açıklama yaptı.

Prof. Dr. Özcan, başörtülü öğrencilerin derslere girmesine izin verilen üniversitelere daha fazla bütçe ayrıldığı yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine de ''Benim son zamanlarda duyduğum en komik haber. Üniversitelerin bütçesi henüz onaylanmadı. Bütçe bazı kriterlerle belirlenir'' diye konuştu.

Daha sonra, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat İnanç'ı makamında ziyaret eden Özcan'a, burada üniversiteyle ilgili brifing verildi. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler