YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dumanlı AK Partili vekillere mizah degisi 'PÜF'ü göndermiş
Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, AK Partililere mizah dergisi yolladı. AK Partililer ise dergiyi çöpe attı.
Dumanlı AK Partili vekillere mizah degisi 'PÜF'ü göndermiş
16 Ocak 2015 / 07:35 Güncelleme: 16 Ocak 2015 / 07:45

14 Aralık'ta Paralel Yapı'ya yönelik olarak gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'dan şaşırtan hareket.

Dumanlı, AK Partili milletvekillerinin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki makam odalarına, kendi yayın organı olan 'püff' isimli mizah dergisi ekini yine kendi şirketleri olan kargo firmasıyla gönderdi.

1-599.jpg


Dergiye ek olarak Ekrem Dumanlı imzasıyla bir de mektup gönderildi. Dumanlı, sınırlı sayıda bastırılan derginin hatıra olarak saklanabileceğine vurgu yaparken, vekillerden dergi ile ilgili olarak eleştiri de beklediğini belirtti.

2-274.jpg

Bazı AK Partili milletvekilleri dün ve bugün kargo yoluyla ellerine geçen dergiyi okuma gereği duymadan; bazıları inceledikten sonra çöpe atarken bazıları da dergiyi iadeli taahhüt yoluyla Ekrem Dumanlı'ya geri yolladı.

3-151.jpg

Bir gazetenin genel yayın yönetmeninin, gazetesinin bir ekini bu şekilde dağıtması basın sektöründe çok sık rastlamadığımız bir durum olarak dikkatlerden kaçmadı.

 

HABER7

bu dergiyi bu adama...
 // atiker
aynı birinci sayfasındaki mesajından yola çıkarak kıvırıp geydilmesi veya yedirilmesi lazımki bir daha cesaret edemesin bu artist bozuntusunu içeri tıkılamadı bu adam bütün paralel oparasyon ve darbe girişimlerinin akillerinden biriydi her şeyden haberdardı pansilvanyada fetonun karşısındaki elpençe pozlarını hepimiz gördük bu adamı içeri tıkılması için bir sürü delil ve belge var feto aranıyorsa ne kadar suçlu ise buda onun suç ortağıdır....
16 Ocak 2015 Cuma 14:54
... hain evlat ökkeş
 // Ömer
Derginin ismi charlie feto olmalıydı.veya fetoşhop. yahudilere hizmet etmeyi farz bilen bu haşhaşinlerin yaptıkları ahlaksızlıklara artık dur demenin zamanı gelmedi mi?...
16 Ocak 2015 Cuma 10:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler