YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dua Cumhurbaşkanı’nı getirir!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabe ziyareti sırasında, yaşlı bir kadınla olan konuşması objektiflere yansımıştı. Peki duyanları gözyaşlarına boğan o konuşma neydi?
Dua Cumhurbaşkanı’nı getirir!
04 Mart 2015 / 12:15 Güncelleme: 04 Mart 2015 / 12:16

Star Gazetesi yazarı Mustafa Kartoğlu, o an yaşananları köşe yazısında anlattı,

Medine Mescid-i Nebevi’de Hazreti Peygamber’in kabrini ziyaretten çıkarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisine seslenen yaşlı bir kadına çevirdi başını. Korumalar, Suudi görevlilere işaret etti, yaşlı kadını içeri aldılar. “Cumhurbaşkanım” diye sarıldı, heyecanla kendini tanıttı. “Ahir ömrümde torunum beni umreye getirdi. Torunumu tanırsınız, siz cezaevinde yatarken size mektup yazmıştı, siz de ona cevap yazmıştınız. Hala mektubunuz duruyor” dedi.

Erdoğan gülümseyerek karşılık verirken, yaşlı kadın, “Torunum bir süre önce işsiz kalınca size ulaşmaya çalıştık. Ama başaramadık. Kaç gündür bu mübarek yerlerde dua ediyordum” diye devam etti.

Erdoğan telefonunu yaşlı kadına verirken, görevliler de bilgilerini aldı. “Teyzem, nasıl bir duyguyla dua ettin ki aylardır ulaşamadığın Cumhurbaşkanı’nı burada sana getirdi” demekten kendimi alamadım.

Duaların mutlaka mekanla da ilgisi var ama sanırım ne kadar içten ve samimi olduğu sonucu belirliyor.

2377_6.jpg

06:14
 // mehmet yildirim
O senin bildiklrin mikrop vardir diye elini almazlar beee...
05 Mart 2015 06:14
15:29
 // 67
Bu ulkede boyle cumhurbaskani gelecek annemizin elini opecek ha 15 sene once duysam birakin gorsem bile inanmam mevla istersek gonderir selam ve dua ile...
04 Mart 2015 15:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler