YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Döverek bu hale getirdiler
Erzurum'da hayvan pazarında yine insanın kanını donduracak türeden görüntüler vardı. Her Kurban Bayramı'nda olduğu gibi bu Kurban Bayramında da kurbanlıklara eziyet edildi. İşte onlardan biri...
Döverek bu hale getirdiler
14 Kasım 2010 / 15:57 Güncelleme: 14 Kasım 2010 / 15:57

Erzurum Hayvan Pazarında başına aldığı sopa darbeleri nedeniyle kurbanlık dana uzun süre hareketsiz halde yerinden kalkamazken hayvan severleri kızdıracak görüntüler ortaya çıktı.

Kurban Bayramına az bir süre kala kurbanlık hayvan satışlarında yoğunluk yaşanırken bugün Erzurum Hayvan Pazarında bir danaya yapılan kötü muamele tepkiye neden oldu. Kamyon kasasına bindirilmek istenen ve inatçılık yapması üzerine kafasına vurulan sopa darbeleriyle yere yığılan kurbanlık dana kameralara yansıdı. Aldığı darbeler nedeniyle yere yığılan ve uzun süre yerde hareketsiz kalan kurbanlık danaya kötü muamele daha sonrada devam etti. Kamyon kasasına bindirilmek için sopalarla başına başına yeniden vurulan dananın yerinden kalkmaması üzerine bazı vatandaşlar elinde sopa bulunan şahısa "Vurma, vurma" tepki gösterdi. Hayvan severleri kızdıracak şekilde kurbanlık danaya kötü müdahalede bulunan şahıslar daha sonra hayvanın yerinden kalkmaması üzerine sürükleye sürükleye kamyon kasasına bindirdiler. (İHA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler