YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Donanma komutanının paralel yapı iddiası
Deniz Kuvvetleri Komutanı olabilecekken istifa eden eski Donanma Komutanı Nusret Güner, paralel yapının şantajları ile ilgili şok iddialarda bulundu: 14 yaşındaki kızımın odasına kamera koydular.
Donanma komutanının paralel yapı iddiası
16 Mart 2014 / 13:03 Güncelleme: 16 Mart 2014 / 13:05

Paralel yapıyı Takvim'e anlatan Donanma eski komutanı Oramiral Nusret Güner, "Bunları yapanlar gizli organize bir suç örgütü. Hem küresel sermaye hem de yabancı istihbarat bu işin içinde. Pensilvanya'daki şahıs bunları tek başına yapacak güçte değil" dedi.

Balyoz Davası sonrası Donanma Komutanlığı görevinden istifa ederek paralel yapıya isyan bayrağı açan Nusret Güner, Takvim Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler'e konuştu. İşte Güner'den gündemi değiştirecek çarpıcı açıklamalar:

"Türkiye'nin yapısı ile oynandı"

Balyoz kararlarının açıklanmasından sonra, istifa dilekçemi verdim. Türkiye'nin yapısıyla oynandı. Bunu gördüğüm için istifa ettim.

"Müslüman olamazlar"

Deniz Kuvvetleri Komutanı ve Genelkurmay Başkanı beni çağırdı. İstifadan vazgeçirmeye çalıştılar. "Bakın" dedim; "İstifamı geciktirdiğiniz her gün bu şebekeler benim hakkımda da birtakım tasarruflar yapacaklar."

İstifa etmeyince 14 yaşındaki kızımın odasına kamera koydular. "Senin astsubayların koydu" dediler. Bana kızımla şantaj yaptılar. Esas şantajı da devletin savcısı yaptı. Kızımın odasına kamera koymakla suçladıkları astsubayları iddianameye koymadı.
Benim gibi şantaja maruz kalan çok arkadaşım oldu. Bir albay intihar etti. Cem Çakmak kahrından kanser oldu.

Bunu yapanlar x mafya grubu. Allah'tan korkan bu iftiraları atar mı? Bu gibi gizli işler içinde olanlar bırakın Müslüman olmayı, Hıristiyan bile olamaz. n BUNLARI yapanlar gizli organize bir suç örgütü. Bu yapıyı 'X mafya' diye tanımlamamın sebebi dış bağlantılı olduğunu anlatmak için... Yabancı istihbarat bu operasyonun içindeydi. Pensilvanya'da yaşayan o şahıs bunları yapacak güçte değil. X mafya kesinlikle bir araçtır. Küresel sermayenin kullandığı bir araç. X mafya küresel güçlerle bağlantılı... X mafyayı görmediğini bilmediğini iddia edenler ise yalan söylüyorlar.

Donanmayı biçtiler

Küresel güçler Türk Silahlı Kuvvetleri'ni susturmak istiyor. Kara Kuvvetleri içinde varlar. Ama Deniz Kuvvetleri'ne istedikleri gibi sızamadılar. Bu yüzden operasyon yaptılar. İstediklerini bu şekilde almaya çalıştılar. Dünyanın 10 büyük donanmasından biriydik. Bizi biçtiler. Deniz'e bir sızdıysa, Kara'ya 10 sızmıştır.

Küresel güçler Büyük Ortadoğu Projesi uygulamak için devletimize istediğini yaptıramayınca Silahlı Kuvvetler'in demokratik kontrolü kavramını ortaya attılar. Genelkurmay başkanlarımızı kontrol altına almak istediler. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne "Komutanların istediğini yapmayın" dediler. TSK'nın altına dinamit koydular. Ordunun binlerce yıllık disiplini ortadan kalkmıştır.

Sermaye bizden şikayetçi

Türk donanması çökertilerek bölgesel güç olmamız engellenmiştir. Benim mühendislerimi casus diye içeriye attılar. Denizlerde dolaşan güçlü Türkiye istenmiyor. Küresel sermaye deniz kuvvetlerimizden şikayetçi. Türk donanmasını çökerttiler. AB, Türk donanmasını hedef olarak gösterdi. Kara Kuvvetleri'nde neden bir şey yok?

Yaşananlar 3. dünya savaşı

Örgüt sizi kullanır. Ne için kullanıldığınızın farkına bile varamazsınız. Biat ise örgüte değil ancak devlete olur. Türk devletini kimse ele geçiremez, ancak büyük bir kaosa sürüklendik. Bana TSK'da imam olup olmadığını soruyorlar. Genelkurmay'a x mafya daha fazla sızmıştı. Orduda x mafya olması gelecekte çok büyük tehlike oluşturur. Devlet x mafyaları mutlaka yargılanmalıdır. Ama x mafya yalnız değil. Karşımızdaki güç çok büyük destekle üzerimize geliyor. Bu yaşananlar resmen 3. Dünya Savaşı...

Darbenin de katliamların da arkasındalar

Küresel güçlerin şu anda yaptığı ileriden savunma. Küresel güçler ve küresel sermayenin yanı sıra yabancı istihbarat da bu operasyonun içinde. 1 Mayıs katliamını, 12 Eylül darbesini de hep onlar yaptı. Yaşadığım haksızlıklardan dolayı 'Taksim Meydanı'nda eylem yaparım' dedim. Üç gün sonra Gezi Parkı Olayları patlak verdi. Yine sahnedeler. Ama Gezi Olayları diğerlerinin yanında çok basit kalıyor.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler