YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Doğan grubu ve Paralel Medya yine iş başında
Murat Sancak’a yönelik suikast girişimini ‘sıradan’ vakaymış gibi göstermeye çalışan Doğan grubu ve Paralel medya yeni bir algı operasyonu başlattı. Son yalanları ise Sancak’ın aracının zırhlı olduğu iddiası...
Doğan grubu ve Paralel Medya yine iş başında
25 Ağustos 2015 / 02:30 Güncelleme: 25 Ağustos 2015 / 06:44

STAR Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak’a yönelik suikast girişimi ile ilgili olarak İstanbul polisinin oluşturduğu özel ekip, çalışmalarını  derinleştirdi. Ekipler suikast timini yakalamak  için titizlikle çalışıyor.

Aracına 22 kurşunun isabet ettiği bu suikast girişiminden büyük bir şans eseri kurtulan Murat Sancak hakkında Doğan grubu ve paralel medya, yalan yanlış bilgilerle yeni bir algı operasyonu başlattı. Çift silahla çepraz ateşe tutularak gerçekleştirilen ve 24 kurşun sıkılan suikast girişimini sıradan bir saldırı gibi yansıtmaya çalışıyor. 

Star Medya Grubunu hedef gösteren yayınlarını ara vermeden sürdüren Doğan grubu ve paralel medya, suikast girişimini terör örgütünün basına saldırısı olarak değil, adi bir vakaymış gibi ele aldı. Üstelik yapılan haberler de yalan ve çarpıtılmış bilgilerle doluydu. Bunlardan biri de Murat Sancak’ın arabasının zırhlı olduğu yönündeydi. Bu şekilde  suikast girişimini kamuoyunda “sıradan bir saldırı” gibi algılanması çabasına giriştiler.

Oysa olayın ardından çekilen görüntülerde aracın zırhlı olmadığı apaçık ortaya çıkmıştı. Aracı delik deşik eden kurşunlar, “zırhlı araç” yalanını çürütüyor... Gerçek çok açıktı. Son derece profesyonel davranan suikast timinin hedefi star medya grubu başkanı Murat Sancak’ı öldürmekti.

 

STAR

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler