YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dizi oyuncusu TOMA'ya böyle saldırdı
Taksim’de dün çıkan olaylar sırasında gözaltına alınanlar arasında dizi oyuncusu Haluk Yüksel’in de olduğu öğrenildi.
Dizi oyuncusu TOMA'ya böyle saldırdı
09 Temmuz 2013 / 16:37 Güncelleme: 09 Temmuz 2013 / 17:10

Yüksel’in Gezi Parkı olayları sırasında CHP binasında görüntü çekip, ardından TOMA’yı taşlayıp, polise sapanla taş atarken polis kamerasıyla görüntülendiği ortaya çıktı. 

Taksim’de dün yaşanan olaylar sırasında, birçok film ve dizide oynayan, Mersin Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu oyuncu Haluk Yüksel’in (40) de aralarında bulunduğu 50 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan Yüksel’in eylemlerde CHP’nin Beyoğlu ilçe binasında kamera ile görüntü çektiği, sapanla polise taş attığı ve TOMA’ya saldırdığı anlar polis kamerasına yansıdı.

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki”, “Ezo Gelin”, “Arka Sokaklar”, “Ferhunde Hanımlar”, “Cenneti Beklerken”, “Keloğlan Kara Prense Karşı” gibi pek çok dizi ve filmde oynayan Haluk Yüksel’in polis kamerasına yansıyan görüntüleri dikkat çekti. Yüksel’in de aralarında bulunduğu 50 kişinin İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü’ndeki işlemleri devam sürüyor.

İHA

13:21
 // Oktay Damdagezer
Sayın Serkan Eray'ın yorumuna katılıyorum.Ayni
düşünceler Sözde sanatçı ,sözde sarhoş
levent kirca İcin de geçerlidir sanırım!...
10 Temmuz 2013 13:21
bu mu oyuncu?
 // serkan eray
Kardesim ouyuncu ve sanatcı kendini halka adamış insanlardır. Bu terörislere o yakıştırmayı yaparak gerçek sanatçılara lütfen hakaret etmeyıniz....
09 Temmuz 2013 Salı 19:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler