YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dizi oyuncusu gözaltında
Aralarında ünlü dizi oyuncusunun da bulunduğu bir çok kişi gözaltına alındı.
Dizi oyuncusu gözaltında
29 Kasım 2010 / 08:09 Güncelleme: 29 Kasım 2010 / 08:09

Beşiktaş'ta bir adrese kumar oynandığı ihbarı üzerine baskın yapan polis, aralarında dizi oyuncusu İsmail Can Kahraman'ın da bulunduğu 11'i kadın toplam 22 kişiyi gözaltına alındı. İçerde yapılan aramalarda 1 rulet masası, 20 deste oyun kağıdı ile çok sayıda oyun pulu ele geçirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Büro Amirliği'ne bağlı ekiplerine, Küçük Bebek Caddesi üzerinde bulunan Yuvam Apartmanı'nın giriş katında kumar oynandığı yönünde ihbar geldi. Bunun üzerine harakete geçen polis, kendilerini işadamı olarak tanıtıp içeri girdi. Polisler, bir süre oyun oynadıktan sonra dışarıda meslektaşlarını "Sizde gelin. Rulette şansımızı deniyoruz" diyerek takviye istedi.

Düzenlenen operasyonda, aralarında 'Emret Komutanım' ve birçok dizisinde rol alan oyuncu İsmail Can Kahraman'ın da bulunduğu 11'i kadın toplam 22 kişi gözaltına alındı. Polis, 1 Rulet masası, 20 deste oyun kağıdı ile 5 bin oyun pulu ele geçirdi. Gayrettepe'deki Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen İsmail Can Kahraman ile birlikte diğer şahıslar yüzlerini şapka ve elleriyle gizlemeye çalıştı. Şahıslara Kabahatler Kanununa Muhalefet'ten para cezası kesileceği belirtildi. (Cihan)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler