YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyarbakır'da bir garip olay!
Diyarbakır'da bir garip olay!
08 Kasım 2010 15:08
Diyarbakır'da askeri kışla önünde şoförü terk edilmiş şekilde bulunan araç polisi alarma geçirdi. Geniş güvenlik önlemleri alınan yere gelen bomba imha uzmanları aracı didik didik aradı. Polis aracı patlatmak üzere iken aracın şoförü ortaya çıktı.

Diyarbakır'da askeri kışla ve valiliğin olduğu cadde üzerinde bulunan ışıklarda şöförü terk edilmiş halde bulunan bir araç Diyarbakır emniyetini alarma geçirdi. Olayın gerçek yüzü anlaşılınca polisler bile gülmekten kendini alamadı.   

Diyarbakır'da trajikomik bir olay yaşandı. Sabah saatlerinde polise gelen "Işıklarda bir şöför araçını bırakıp kaçtı" ihbarı gelmesi üzerine Diyarbakır'da korku dolu anlar yaşandı. Sabah saatlerinde Askeri kışlaya  valiliğe yakın olan Ekinciler caddesi üzerinde ışıklarda şöförü terk edilen bir araçın beklemesi üzerine bütün caddler trafiğe kapatılar geniş güvenlik önlemleri alındı. Olay yerine gelen bomba uzmanları araçın içini didik didik aradıktan sonra araçı patlatmaya karar verdi. Bankaya gitmek için araçını 30 metre ileriye park eden ismi öğrenileyen araç şöförü araçının yerinde olmadığını görünce şok oldu. Dah asonra bomba etrafına bakan araç şöförü araçının bomba uzmanları tarafından arandığını görünce neler olduğun anlayamadı. Polis ekiplerinin yanına gelen araç şöförü araçını orda olmadığını ve yanlıdalgınlıkla el frenin çektiğini ve araçının arka arka geri gelip orda durmuş olması gerektiğini söylemesi üzerine herkes derin bir nefes aldı. Olayın anlaşılması üzerine araç şoförü araçını alarak ifade vermek için emniyete götürüldü.

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler