YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyanet'ten Sözcü'ye sert yalanlama
Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan, Sözcü Gazetesi'nin "Hoca, eğlence paketi istemiş" haberine sert bir yalanlama geldi. Diyanet, "İftiracılar hukuk önünde ve mahşerde hesap vereceklerdir" dedi.
Diyanet'ten Sözcü'ye sert yalanlama
25 Nisan 2015 / 17:49 Güncelleme: 25 Nisan 2015 / 17:51

Mehmet Görmez'in 1 milyon liraya makam aracı sipariş verdiğini ve bu aracın içinin eğlence paketi ile donatıldığını iddia eden Sözcü'ye Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan sert cevap geldi. 

Sözcü iftiralarına devam ediyor. Paralel suç örgütü ile birlikte hareket eden Sözcü Gazetesi, Gülen medyasının hedefindeki Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e saldırdı. Mehmet Görmez'in 1 milyon liraya makam aracı sipariş verdiğini ve bu aracın içinin eğlence paketi ile donatıldığını iddia eden Sözcü'ye Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan sert cevap geldi. 

Kısa açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Sözcü Gazetesi'nde yer alan "Hoca, eğlence paketi istemiş" başlıklı haber, tıpkı daha evvel aynı konuda haber yapan ve mahkeme kararıyla tekzip yayınlamak zorunda kalan gazetenin haberi gibi yalandır, algı mühendisliği yapmaya çalışan iftiracılar hukuk önünde ve mahşerde hesap vereceklerdir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

ooo
 // celal
MEHMET GORMEZ abimiz bundanda iyisine layik bir insan. birilerinin gozlerine batiyor iste. iste fitne cikartmakla bir daha yahudi torunlari oldugunu birdaha isbat etdiler....
26 Nisan 2015 09:36
Yahudi Maşası
 // Muhafız
Yıllardır gazetecilik kisvesiyle Mossad'a ve CIA'ye taşeronluk yapan bu Siyonist yahudi maşası ve ajanları en son Gabi Levi'den aldığı talimatları ve emirleri yerine getiriyor herhalde...!!!Bu millet üzerinde yıllardır gazetecilik kisvesiyle algı operasyolarıyla psikolojik harekât yapan bu bozuntu ajanları bu millet bir gün gelecek def etmesinide bilecektir zamanı gelince...!!!...
25 Nisan 2015 Cumartesi 19:51
19:24
 // Rasim DUMAN
Siyonist Kartel Medyasi'nin ve bugun onlarla "kanka" olan Paralel Medya'nin en iyi yaptigi is iftira atmak,tahrik tahkir ve tezyif etmek, kumpas kurmak ve mel'anet namina ne varsa yapmaktir. Onlar kendilerine yakisani yapiyorlar. Dustukleri cukur onlara yeter, ama magdur olan insanlarimiz da, mahkemelerde haklarini aramalilar.

Bu yuzsuz,mufteri,ahlaksiz ve yalanci "koalisyon", son zamanlarda DİB'e ve onun muhterem baskani Mehmet GORMEZ beyefendiyi hedef almaya basladigina gore, bu guzide muessesenin ve baskaninin "Yeni Turkiye"ye omuz vermesinden dolayi pek fazla rahatsiz olduklarini soyleyebiliriz....
25 Nisan 2015 19:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler