YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Diyanette toplu istifa
Diyanet Vakfı Kadın Faaliyetleri Merkezi Başkanı Ayşe Sucu'nun görevden alınması üzerine Kadın Merkezi Yönetimi istifa etti.
Diyanette toplu istifa
27 Aralık 2010 / 10:37 Güncelleme: 27 Aralık 2010 / 11:11

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kadın Faaliyetleri Merkezi Müdürlüğü Yürütme Kurulu ve Komisyon üyesi 28 kadın görevlerinden istifa etti.

Kadın Faaliyetleri Merkezi Müdürlüğü Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Vildan Karabulut, Kadın Faaliyetleri Merkezinde basın toplantısı düzenledi.

Karabulut toplantıda Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kadın Faaliyetleri Merkezi Müdürü Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Sucu'nun 25 Aralıkta görevden alındığını hatırlatarak, merkezde çalışmaları bir ekip bilinci ile yaptıklarına inandıklarını, liderleriyle birlikte hiçbir çıkar beklemeden hatta zaman zaman maddi manevi katkılarda bulunan, gönüllü çalışan, kendisinin de aralarında bulunduğu yönetim kurulu üyesi 28 kişinin görevlerinin bittiğini düşündüklerini ve TDV Kadın Faaliyetleri Merkezi Müdürlüğüne istifalarını sunduklarını söyledi. (AA)

kimdir bu?
 // engin öz
malum medya neden peşini bırakmıyor bu işin? 14 senedir çöreklenmiş oraya bırakda birazda başkaları hizmet etsin! ne bu telaş ne bu öfke orası bir vakıf gider sucu gelir sütçü malum medyanın karın ağrısı nedir anlayamadım. iyiki alındı. kendini baş müftü sanıyordu....
27 Aralık 2010 15:26
böyle bir faaliyet var mıydı?
 // f.safitürk
Böyle bir faaliyet olduğunu bilmiyordum. İlgili 28 kişilik kalabalık kadrodan şimdi haberim oldu. İnşallah yerlerine gelenlerden yaptıkları hizmetler ile haberdar oluruz....
27 Aralık 2010 11:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler