YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu serbest bırakıldı
DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu serbest bırakıldı
17 Haziran 2016 11:17
DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu gözaltına alındığını Twitter'dan duyururken DİSK Genel Başkanı Kani Beko da Twitter'dan doğruladı.

DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, "Cumhurbaşkanına hakaret" iddiasıyla gözaltına alındı. Kartal Adliyesi'nde ifade veren Çerkezoğlu serbest bırakıldı.

Çerkezoğlu gözaltına alındığını Twitter'dan duyururken DİSK Genel Başkanı Kani Beko da Twitter'dan doğruladı.

Arzu Çerkezoğlu, Twitter hesabından, "Cumhurbaşkanına hakaret suçlamasıyla hakkımda yakalama kararı varmış! Şu an gözaltındayım. Birazdan savcıya ifade vereceğiz" dedi.

DİSK'TEN AÇIKLAMA

DİSK'ten yapılan açıklamada, "DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, 21 Haziran 2015 tarihinde Diyarbakır'da yapığı basın açıklamasında Cumhurbaşkanına hakaret ettiği gerekçesiyle, Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı'nın yakalama kararı uyarınca havalimanında gözaltına alındı. Çerkezoğlu, İstanbul Kartal Adliyesi'ne götürüldü" denildi.

Daha sonra ifade veren Çerkezoğlu serbest bırakıldı.

köpek bile sadıktır
 // muammer bekaroğlu
senkimsinki ülkenin insanlarından oy alarak göreve gelen insana saldırıyorsun herşeyden önce insan ol hakaret ettiğin insan bu ülkenin cum.başkanı,sevmeyebilirsin ama hakaret edemezsin edersen ben oyverdiğim için alınırım ve sanada derimk, köpetbile sahibine sadıktır sen eğer ülkeyi sevmiyorsan cehenneme kadar yolun var ulan birde tayyip diktatör diyorlar ona söylenen bana söylense ne yaparım ancak allah bilir...
17 Haziran 2016 Cuma 14:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler