YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dili sürçen Feyzioğlu, Baro Başkanı yerine 'Cumhurbaşkanım' dedi
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, katıldığı bir organizasyonda dili sürçünce Baro Başkanı yerine 'Cumhurbaşkanım' dedi.
Dili sürçen Feyzioğlu, Baro Başkanı yerine 'Cumhurbaşkanım' dedi
12 Nisan 2015 / 19:10 Güncelleme: 12 Nisan 2015 / 19:29

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde avukatlar günü nedeniyle düzenlenen geceye katıldı. Gecede kısa bir konuşma yapan Feyzioğlu, Muğla Baro Başkanı’na  dalgınlıkla ,”Cumhurbaşkanımın talimatıyla geldim. Benim Cumhurbaşkanım da  burada “ dedi. 

Muğla Barosu, 5 Nisan Avukat Günü nedeniyle  5 yıldızlı Green Naturel Diamond Otel de gece düzenledi.Düzenlenen kutlama yemeğine Muğla Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Akbaş, Muğla Ağır Ceza Mahkeme Komisyonu Başkanı Kenan Aslanbey, Muğla Baro Başkanı Avukat Cumhur Uzun, Marmaris Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Demirel, Marmaris Belediye Başkanı CHP’li Ali Acar ve avukatlar aileleriyle birlikte yaklaşık bin kişi katıldı.

"Dostlarım için buradayım"

Yemek masasında Marmaris Belediye Başkanı CHP’li Ali Acar ve Muğla Baro Başkanı Cumhur Uzun’un ortasına oturan TBB Başkanı Feyzioğlu, “Bugün açıklama ve röportaj vermeyeceğim. Benim iki can dostumun arasında oturuyorum. Onların arasında olmak beni mutlu ediyor. İki can dostum ve meslektaşlarımla güzel bir gece geçirmek istiyorum” dedi.

 

İHA

:))
 // mehmet
Allah söyleti:)))...
12 Nisan 2015 21:06
20:23
 // yílmaz
Bunlar hiç ayık gezmiyorlar herhalde ne dil sürçmesi...
12 Nisan 2015 20:23
19:28
 // anti laik
adam doğru demiş haberi niye sapıtıyonuz adamı çağıran cumhur yanına da başkan lafını ekliyor doğal olarak...
12 Nisan 2015 19:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler