YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dikkat et kasedin çıkmasın
Dikkat et kasedin çıkmasın
25 Mayıs 2011 15:02
CHP lideri seçim çalışmları kapsamında Bayburt'taydı. Burada Kılıçdaroğlu ile 8'nci sınıf öğrencisi Burak arasında ilginç bir diyalog yaşandı...

Bayburt'ta yaptığı mitingin ardından parti otobüsüyle şehir turu atan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini çay içmeye çağıran sanayi çarşısı esnafının davetini geri çevirmedi.

Girdiği oto tamircisinde esnaflarla bir süre sohbet eden Kılıçdaroğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen ilköğretim 8. sınıf öğrencisi Burak Dursun ile ilginç bir diyalog yaşadı.

Burak isminin anlamını soran Kılıçdaroğlu, öğrenciden ''bilirem'' cevabını alınca tebessüm etti. Burak'a kız arkadaşının olup olmadığını soran ve ''çok'' yanıtını alan Kılıçdaroğlu, bu sefer de ''Sen çapkın bir erkeksin o zaman. Dikkatli ol kasetin çıkmasın sonra'' dedi. Kılıçdaroğlu ile beraberindekiler, öğrencinin ''kasetim çıkmaz'' cevabına ise uzun süre güldü.

Ziyaretlerini şehir meydanında kurulan bir kermeste sürdüren Kılıçdaroğlu, saçı uzun bir genci görünce şaşkınlık yaşadı. Kılıçdaroğlu, ''Bende de böyle saç olsa şekil vereceğim, ama o zaman Recep Bey kızabilir bana'' dedi.

Kılıçdaroğlu, ziyaretlerinin ardından özel helikopter ile Rize'ye hareket etti. (AA)

dengesizlik
 // EROL
çocuk merak edip sorsa ne kaseti diye acaba ne cevap verecekti çizgi film kaseti mi diyecekti....
25 Mayıs 2011 16:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler