YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DHKP-C‘nin İngiliz ajanı deşifre oldu
Terör örgütü DHKP-C’ye yönelik operasyonlarda gözaltına alınan Alman uyruklu İngiliz Kaczynsk'in ajan olduğu, cezaevinde de kendisini imam olarak tanıtıp ajan aradığı anlaşıldı.
DHKP-C‘nin İngiliz ajanı deşifre oldu
21 Nisan 2015 / 07:39 Güncelleme: 21 Nisan 2015 / 07:53

Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesinin ardından terör örgütü DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan ve çıkartıldığı mahkemece tutuklanan Alman uyruklu İngiliz vatandaşı Stephan Shak Kaczynsk'ın İngiliz ajanı olduğu belirlendi.

Kaczynsk'ın İngiliz ajanı olduğu, Göteborg ve Maristat Cezaevi'nden arkadaşı İ.K.'nın polise yaptığı ihbarla ortaya çıktı. 2010 yılında Stephan Shak Kaczynsk'ın beraber kaldıkları cezaevinde imam olduğunu ve kendisine İngiliz ajanlığı teklifinde bulunduğunu söyleyen İ.K. fotoğraflarını görünce tanıdığını ifade etti.

 

AKŞAM

hainler
 // HAYRİ
bu hainlerin,ajanların bunların yerli işbirlikçisi siyasilerin, cemaat görünümlü maşaların Allah bin belasını versin, fırsat vermesin. alman, ingiliz,israil ve abd. gelişen ülkemin karşısında engel olanlar ve yerli işbirlikçiler. zalimler için yaşasın cehennem....
21 Nisan 2015 Salı 15:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler