YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DHKP-C İsmailağa Cemaati'ne saldırdı
DHKP-C örgütü, Kur'an Kursu için yardım toplayan İsmailağa Cemaati üyelerine saldırdı.
DHKP-C İsmailağa Cemaati'ne saldırdı
02 Şubat 2015 / 18:24 Güncelleme: 02 Şubat 2015 / 18:26

Kendilerini devrimci sol olarak tanıtan DHKP-C'nin internet sitesinde yayınlanan bildiride, Kuran kursu için yardım toplayan İsmailağa Cemaati üyelerine saldırıldığı açıklandı.

DHKP-C terör örgütünün internet sitesi olarak bilinen Halkın Sesi’nde yayınlanan “Gazi’de Gericilere İzin Vermeyeceğiz” başlıklı bildiride, İsmailağa Cemaati’nden iki kişiye saldırıldığı açıklandı.

Geçtiğimiz hafta cuma günü hafızların yetiştirildiği Kuran kursları için esnaftan yardım toplayan İsmailağa Cemaati’nden iki kişiye saldırıldığını açıklayan DHKP-C, devrimcilik adı altında faşizan söylemlerde bulundu.

“Cübbeli ve takkeli” olduğu vurgusu yapılan iki kişinin örgüt mensupları tarafından durdurulduğu ve daha sonra mahalleden uzaklaştırıldığı açıklandı.

DHKP-C üyeleri tarafından yakalanan iki kişiden birinin yaşanan itiş kakışta kaçtığı, diğerinin ise terör örgütünün merkezine götürülerek elindeki defterin alındığı söylendi.

İmam Hatipler'e karşı da hazımsızlar

Öte yandan geçtiğimiz hafta Halkın Sesi’nde yayınlanan ‘Gazi’de İmam Hatibe karşı mücadelemiz sürüyor’ başlıklı açıklamada imam hatiplerin kapanması için komite kurulduğu ve toplantılar yapıldığı söylenmişti.

 

HABER10

Türkiyede
 // rasim
Türklerin düştüğü duruma bakın...
02 Şubat 2015 Pazartesi 21:23
topluyanlar sahte
 // gecekuşu
İsmailağa kuran kursu yardım toplamıyor öyle esnaflarda önune gelen ısmaılağayız dıyor öyle sahtekarlar varkı kuran kursuyla huc bı ılgısı...
02 Şubat 2015 19:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler