YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DHA şehit askerlerin sansürsüz fotoğraflarını servis etti!
Doğan Haber Ajansı (DHA) 8 askerimizin şehit düştüğü Siirt'teki saldırının olay yeri fotoğrafını sansürsüz servis ederek yeni bir skandala imza attı.
DHA şehit askerlerin sansürsüz fotoğraflarını servis etti!
19 Ağustos 2015 / 17:44 Güncelleme: 19 Ağustos 2015 / 17:56

Bölücü terör örgütü PKK’nın geçtiğimiz gün Tunceli bölgesinde gerçekleştirdiği yol kesme eyleminde Türkücü Hozan Diyar'ın oradaki halk ve PKK'lılarla türkü söyleyerek halay çekme görüntülerini miting havasında sunan Doğan Haber Ajansı (DHA) bu kez de 8 şehidimizin patlama yerindeki görüntülerini yayınladı.

Adeta PKK terör örgütünün propagandasını yaparak, PKK'nın ekmeğine yağ süren, acı yaşayanların ise acısına acı katan DHA servis ettiği o fotoğrafı yarım saat sonra "Siirt'ten geçen fotoğrafı iptal ediyoruz. Kullanılmamasını rica ediyoruz" diyerek iptal etti. Ancak fotoğraf internete ve sosyal medya hesaplarına düşerek paylaşılmaya başlandı.

Türkiye'ye servis ettiği fotoğrafı iptal eden DHA kısa bir süre sonra ise İngilizce bilgilendirme ile dünyaya servis etti. 

rs3-043.jpg

"In southeastern province of Siirt, a bomb attack over military car allegedly killed eight soldiers while patrolling between Şirvan and Pervari districts in the region. Siirt DHA"

ŞEHİT SAVCI'NIN DA FOTOĞRAFINI SANSÜRSÜZ VERMİŞLERDİ

Savcı Mehmet Selim Kiraz DHKP-C'liler tarafından alçakça şehit edilmişti. Hürriyet Gazetesi Şehit Savcı'nın fotoğrafını gazetenin manşetinden buzlamadan tüm Türkiye'ye servis etmiş ailesinin ve sevenlerinin acısına acı katmıştı.

Sizler ancak...!!!
 // Muhafız
Kendini bilmez densiz haber ajansı DHA neden sizler önce Aydın Doğan'ın pisliklerini sansürsüz yayınlamıyorsunuz? Türkiye aleyhinde yaptığınız yayınlarla vatan hainliği yaptığınız yetmiyor, şimdide Türk askerine karşı düşmanca tavır sergiliyorsunuz, sizler önce Aydın Doğan'ın Fetö ile nasıl irtibat halinde olduğunu hangi talimatları alarak, bu aldığı talimatlarla nasıl Türkiye aleyhinde yayınlar yaptığını açıklayın.Bunları araştırıp yayınlayabilecek yürek var mı sizlerde?,sizler vatan hainliği...
19 Ağustos 2015 Çarşamba 18:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler