YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devrimci sosyalist biliniyordu, FETÖ'cü çıktı
Devrimci Sosyalist İşçi Partisi üyesi Mücteba Kılıç, FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alındı. Kılıç'ın Gülen'in yanında ağlayarak şiir okuduğu ortaya çıktı. Daha önce de Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat'ın FETÖ mensubu olduğu ortaya çıkmıştı.
Devrimci sosyalist biliniyordu, FETÖ'cü çıktı
01 Eylül 2016 / 14:17 Güncelleme: 01 Eylül 2016 / 14:51

Devrimci Sosyalist İşçi Partisi'nin üyesi Mücteba Kılıç, FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alındı. İlk olarak Genç Siviller grubu ile tanınan DSİP üyesi Kılıç'ın, üniversite yıllarında Fethullah Gülen'in yanında ağlayarak şiir okuduğu görüntüleri ortaya çıktı.

2010 referandumunda "Yetmez ama evet" kampanyasına destek veren Devrimci Sosyalist İşçi Partisi'nin üyesi Mücteba Kılıç FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alındı.

FETO'NUN YANINDA AĞLAYARAK ŞİİR OKUMUŞ

İlk olarak Genç Siviller grubu ile tanınan DSİP üyesi Kılıç'ın, üniversite yıllarında Fethullah Gülen'in yanında ağlayarak şiir okuduğu görüntüleri ortaya çıktı.

ZARRAB'A DAVA AÇMIŞTI

Daha sonra adliyede bir kadın sanıkla yaşadığı kavga ile gündeme geldi. Sonrasında ise Reza Zarrab ile bir telefon konuşmasında kendisine küfrettiğini öne sürerek dava açması haber olmuştu.

Eşi ile çıkardığı aşk kitabı ile de farklı bir kitleye sesini duyurmaya çalıştı.

GÖKÇE FIRAT DA FETÖ'CÜ ÇIKMIŞTI

Herkesin Ergenekoncu ilan edildiği, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kendisinden olmayan herkesi hapse attığı dönemde Gökçe Fırat ve Türk Solu dergisine dokunan olmamıştı. Gökçe Fırat FETÖ'cü çıktı.

Gökçe Fırat, misyonunu tamamladığında ilk pozunu Pensilvanya bülteni eski Zaman gazetesinin eski Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'yla vererek aslına döndü.

r9.jpg

ERDOĞAN'A HAKARET EDİP ASMAKLA TEHDİT ETMİŞTİ

Eline aldığı iple Erdoğan'ı asmakla tehdit eden Gökçe Fırat, FETÖ trolü Fuat Avni'nin Twitter'daki paralel operasyon iddiası üzerine Zaman gazetesine destek olmak için Çağlayan Adliyesi önündeki eyleme katılmış, Bank Asya için de Twitter hesabından destek mesajları yayınlamıştı.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün ardından hakkında çirkin ifadelere yer vererek Türk Solu'na kapak yapmasıyla da bilinen Fırat, Gülen için banka kuran FETÖ tabanına "Helal olsun" demişti.

GÜLEN'İN KİTABIYLA POZ VERMİŞTİ

FETÖ üyelerine destek için sürekli Çağlayan Adliyesi eylemlerine katılan Gökçe Fırat'ın teröristbaşı Fetullah Gülen'in kitabıyla poz verdiği de ortaya çıkmıştı.

r1-066.jpg

İŞTE TÜRK SOLU DERGİSİNİN SKANDAL KAPAKLARI

r2-012.jpgr3-005.jpgr4-003.jpg

 // Nazlı Başdaş Bulgurlu
Bunlara Cumhurbaşkanımız kısaca..omurgasızlar diyor cuk oturmuş.Şaşırdık mı hayır.....
02 Eylül 2016 14:24
 // Osmanlı
Masonlar bile bunların yanında halt etmiş bu kadar bukalemun nasıl olunur. Tarihde bi örneği daha yoktur...
01 Eylül 2016 17:49
daha kimler çıkacak derken aklıma düştü..
 // hursit dilaver
ben asıl şimdi şu gezi eylemlerinin aslan şövalye hanımı arzu çerkezoğlu vardı ya.. onu da acep diyorum... yani ne bilelim.. çünkü gezide, herşeye karşılardı da bir tek FETÖye karşı değillerdi. bület arınci ya da A. gülün MESAJ ALINDI LAFI GALİBA PANDİSPANYADAKİ HOCAYA DOKUNMA sözüne cevaptı zar. yani onay.. ateşli bir tayyip düşmanı ancak FETÖ cülerden çıkar diye öyle aklıma geldi de. akşam akşam çarşamba vaazı verelim dedik. affola...hakkaten şu gezi platformundaki fetöcüler nerde yahu....
01 Eylül 2016 Perşembe 17:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler