YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet hastanesinin malzemelerini PKK’ya taşıdılar!
Şırnak’ta arama yapılan evlerden birinin PKK’lılarca hastaneye çevrildiği ortaya çıktı. Ele geçirilen sedye ve tıbbi malzemelerin Şırnak Devlet Hastanesi’nden çalındığı belirlendi.
Devlet hastanesinin malzemelerini PKK’ya taşıdılar!
29 Mayıs 2016 / 08:06 Güncelleme: 29 Mayıs 2016 / 08:10

Şırnak’ta operasyonlarda sona geliniyor. PKK’lılardan arındırılan Yeşilyurt, İsmetpaşa, Gazipaşa, Dicle, Cumhuriyet ve Bahçelievler mahallelerinde barikatların büyük bölümünü kaldırıldı. Yeni Mahallede dar bir alana sıkıştırılan PKK’lıların, gizlendikleri evler didik didik aranıyor. 3 katlı bir binaya yaklaşan güvenlik güçleri, evde teröristlerin olabileceği ihtimaline karşı ‘teslim ol’ çağrısı yaptı. Çağrının ardından 3 katlı binaya ilerleyerek, kontrol altına aldı. 

Operasyon anı kameraya yansıdı. Operasyonlarda PKK’lıların gizlenmeleri ihtimaline karşı çalılık ve otların arasına uyarı ateşi açıldı. 

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Yeni Mahalle’de bir binada yapılan aralada PKK’lı teröristlerin hastane olarak kullandığı bir ev de ortaya çıktı. Evde çok sayıda tıbbi cihaz, sedyeler ve malzemeler bulundu. Evde kullanılan sağlık malzemelerinin Şırnak Devlet Hastanesi’nden çalındığı belirlendi. El konulan cihazlara ilişkin soruşturma sürüyor. 

içerde hain çoksa
 // Ahmet celik
devlet her adam başına görevli di
kecek degilya. ilk önce biz sorumlu birer vatandaş olmayı öğrenelim ondan sonra devleti elestirelim...
29 Mayıs 2016 13:02
kusura bakma
 // hasan kaya
sen bi devletsin.neden haberin olmuyor bu tür olaylardan.bu ülkeyi şamar oğlanı yapmışlar....
29 Mayıs 2016 11:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler