YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli ilk açıklamayı yaptı
MHP Lideri Devlet Bahçeli seçim sonuçları sonrası açıklama yapıyor.
Devlet Bahçeli ilk açıklamayı yaptı
08 Haziran 2015 / 03:30 Güncelleme: 08 Haziran 2015 / 08:28

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

"Hiçbir parti tek başına iktidar kuracak çoğunluğu sağlayamadı.Milli iradenin tercihine saygı duyuyoruz. Vahşice uygulanan aldatma ve karatmalara karşı yeni bir tablo belirmiştir. Herkes, bu yeni tabloyu dürüstçe okumalıdır."

"Maalesef demokrasi yayından çıkmıştır"

"Erdoğan görevine devam edecekse ya anayasal sınırlarda kalmalı ya da istifayı düşünmelidir. İnanıyorum ki Başbakan Davutoğlu kendisini gözen geçirecektir.Maalesef demokrasi yayından çıkmıştır. Müfterilerin yoğun gayretine rağmen gücümüze güç eklenmiştir. Türkiye'yi kimseye teslim etmeyecek milliyetçi irade Meclis'te etkin bir şekilde temsil edilecektir."

"Cumhurbaşkanı birini görevlendirebilir. Sayın Ahmet Davutoğlu'nun görevlendirmesi gerekir"

"Dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Hepinizi saygılarımla selamlıyorum. Cumhurbaşkanı birini görevlendirebilir. Sayın Ahmet Davutoğlu'nun görevlendirmesi gerekir. Davutoğlu mecliste bulunan partilerle nasıl bir çalışma yapacağını görüşmesi gerekir. Bir koalisyıona ihtiyaç duyuluyorsa bu koalisyon uyumlu bir koalisyon olmalı. AKP uyumu çözümden aramıştyıor. Çözüm sürecini Oslo ile görüşmüştür. Birinci koalisyon AKP ve HDP arasında olmalıdır. İkisi arasındaki örtülü iş birliğini kamufle etmek, bir dayatmaya başka partileri katmak siyasi ahlaksızlıktır."

MHP ana muhalefet olmaya hazır

"Çözüm süreci ile ilgilenen AKP-CHP-HDP'yi de bir araya getirebilirsiniz. AKP+HDP koalisyonu 337 milletvekiline dayalı güven oyu alabilecek bir koalisyon modelidir. AKP-CHP-HDP'yi esas alacaksanız, 469 geniş tabanlı bir koalisyon olur. Böyle bir yapılanma içerisinde Milliyetçi Hareket Partisi şerefi ve haysiyeti ile çok güzel bir ana muhalefet görevini de üstlenmeye hazırdır."

"Bunların hiçbirisinden sonuç alınamıyorsa. En erken seçim ne zaman olacaksa o zaman da seçim olur."

Zamanında idamı kaldırdın şimdide...!!!
 // Muhafız
Ey Bahçeli;zamanında size terörist parti diyen Rahşan Ecevit'in partisiyle koalisyon hükümeti kurup Apo'nun idamını kaldırdın,şimdide HDP'lilerle el ele verip Apo'yu herhalde hapisten çıkarmak için yasa çıkarıp hapisten çıkardıktan sonra HDP'nin başkanı yapıp onunla koalisyon hükümeti kurarsın herhalde...!!!senin nasıl sahte milliyetçi olduğunu tüm Türkiye çok iyi biliyor artık milleti aldatmayı bırak,HDP'lilerlekkoalisyon hükümeti kurmaya can atıyorsun...!!!...
08 Haziran 2015 Pazartesi 21:17
 // 38
sana verilen oyların hakkını nasıl vereceksin ozaman kualisyonu akp ile cözüm süreci denen olayı bitirmen icin sana oy verenlervar...
08 Haziran 2015 13:51
 // Ali
Helal olsun sayın başkanım...
08 Haziran 2015 00:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler