YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Devlet Bahçeli: 'Gelişmeler çok tehlikeli'
Devlet Bahçeli: 'Gelişmeler çok tehlikeli'
26 Aralık 2013 17:21
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, sert açıklamalarda bulundu: 'Yolsuzluk ahtapot gibi ülkemizi sarmıştır. Artık her şeyin tadı tuzu kaçmıştır.'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını belirterek “İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan rüşvet ve yolsuzluk operasyonu son yılların en büyük vurgununu deşifre etmiştir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi. MHP Lideri Bahçeli’nin gündeminde yolsuzluk ve rüşvet operasyonu vardı. Bahçeli, “Şu an ülkede belirsizlik ve tam bir kaos hakimdir. Hükümet tel tel dökülmektedir.” ifadesini kullanarak “AK Parti Hükümeti sanki suç üstü basılmış gibi şaşkın, titrek ve çaresizdir. Yolsuzluk ahtapot gibi ülkemizi sarmıştır. Artık her şeyin tadı tuzu kaçmıştır. Gelişmeler çok tehlikeli, itina ile takip ediyoruz. Ortadaki bu dehşet iddia ve suçlamaların sonuna kadar gidilmesi kaçınılmaz bir gerekliliktir. Güneşi balçıkla sıvamak mümkün değildir. Soruşturma objektif olarak yapılmalı.” diye konuştu.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler