YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Dertleri yıkmak, bozmak"
"Dertleri yıkmak, bozmak"
28 Nisan 2011 14:19
Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, ''Bakın muhalefet partilerine dertleri asla yapmak, güzelleştirmek değil, engellemek, yıkmak, bozmak üzere yollarına devam ediyorlar'' dedi.

AK Parti Tekkeköy Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı Bakan Demir, AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekilleri ve milletvekili adaylarının katılımı ile yapıldı.

Bakan Demir, açılışta yaptığı konuşmada, AK Parti iktidara gelmeden önce 2002 yılında yaşananlara işaret etti.

''2002'nin son günlerini Allah bir daha bu millete göstermesin'' diyen Demir, ezan okunacak olması nedeniyle sözlerini kısa tutarak şunları söyledi:

''2011 yılındayız. Hedefimiz 2023... 9 yıldır bu ülkeye hizmet eden memleket sevdalısı insanlara sayın Başbakanımızın önderliğinde yeniden desteklerinizi artıracaksınız. Bakın muhalefet partilerine dertleri asla yapmak, güzelleştirmek değil, engellemek, yıkmak, bozmak üzere yollarına devam ediyorlar. Tekkeköy hizmete en fazla susamış ilçelerimizden bir tanesi. Önümüzdeki dönemde, birçok hizmetle halkımızın karşısında olacağız. Yoluyla, alt yapısıyla birçok çalışmaya imza atıldı. Fındık sorununu da 9 ilçemiz dahil halletmiş durumdayız. Bu da hayırlı olsun. 12 Haziran seçimleri tüm ülkemize hayırlar getirir inşallah.'' (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler