YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Deniz Baykal'dan Davutoğlu açıklaması!
Davutoğlu ve Baykal AKPM Genel Kurulu'nda el sıkışıp sohbet etti. Baykal o sohbete ilişkin açıklamalarda bulundu.
Deniz Baykal'dan Davutoğlu açıklaması!
19 Nisan 2016 / 20:50 Güncelleme: 19 Nisan 2016 / 20:51

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmanın ardından yanına giderek el sıkıştı. Baykal, Davutoğlu'na 'hoş geldiniz' dediğini söyledi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir dizi temaslar için gittiği Strazburg'da Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Genel Kurulu'na Türkçe hitap etti.

Toplantıya Davutoğlu'nun HDP'li Ertuğrul Kürkçü'ye tepkisi, damga vurdu.

Konuşmanın ardından Davutoğlu'nun yanına ilk giden isimlerden biri ise CHP AntalyaMilletvekili Deniz Baykal oldu.

Baykal, konuşması biter bitmez Davutoğlu'na yaklaşarak bir süre ayakta sohbet etti. İkilinin samimi sohbeti objektiflere böyle yansıdı.

BAYKAL O ANLARI ANLATTI

Baykal, AKPM Genel Kurulu'nda Başbakan Davutoğlu'yla gerçekleştirdiği ayaküstü sohbetin nezaket görüşmesinden ibaret olduğunu belirterek, konunun medyaya “Baykal'la dikkat çeken yakınlaşma” olarak yer almasına sitem etti.

Davutoğlu'nu nezaket bağlamında selamladığını ve “Hoş geldiniz” dediğini ifade eden Baykal, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, “Benden önce kendisini selamlayan Yunanistan'ın eski dışişleri bakanları Bakoyannis ve Venizelos ile birlikteydik. UmarımTürkiye'deki kutuplaşma böyle bir nezaket davranışını bile yadırgayacak aşamaya gelmemiştir” dedi.

 // Ömer
peki bizim taa ilk günden beri söylediğimiz fakat bir şekilde kendini "kandırılanlardan” gizlemeyi başaran sn arınçın kankası gökçekin abis h.çelikin namemnun dediği 0.3 lük haşhaşin biraderleri ne yapıyorlar acaba? Dönenler dönekliği dönen meslek edinmiş..Allah bu ülkeyi nankör dönmelerden korusun. Chp li dahi olsa ülke çıkarını önceleyeni ülke insanı unutmayacak özel yaşamı kendi seçimi.....
19 Nisan 2016 22:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler