YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Deniz Baykal: Erdoğan'la koalisyonla ilgili bir şey konuşmadık
CHP Antalya Milletvekii Deniz Baykal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yaptığı görüşmeyle ilgili "Meclis çalışmalarına ikişkin değerlendirme yaptık. Cumhurbaşkanı böyle bir görüşme istedi. Koalisyona ilişkin görüşmem söz konusu olamaz" dedi.
Deniz Baykal: Erdoğan'la koalisyonla ilgili bir şey konuşmadık
10 Haziran 2015 / 14:17 Güncelleme: 10 Haziran 2015 / 15:37

CHP Antalya Milletvekii Deniz Baykal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yaptığı görüşmeden sonra açıklamalarda bulundu.

İşte Baykal'ın açıklamalarından satır başları;

Görüşmede ne konuşuldu?

Meclis çalışmalarına ikişkin değerlendirme yaptık. Cumhurbaşkanı böyle bir görüşme istedi. Koalisyona ilişkin görüşmem söz konusu olamaz. Genel bir siyasi sohbet oldu. Cumhurbaşkanı'nın özel bir talebi olmadı.

Türkiye belirsizlik dönemini aşmalıdır

Bir an önce Türkiye'de istikrarın sağlanması, çözümün bulunması gerektiği konusunda ortak bir anlayışa sahip olduğumuzu gördüm. Ben de bir an önce Türkiye bu belirsizlik dönemini aşmalıdır anlayışındayım, Sayın Cumhurbaşkanı'nın da böyle olduğunu gördüm."

Erdoğan'ın tüm koalisyon modellerine açık olduğunu gördüm

Her türlü koalisyon çözümüne açık bir anlayış içinde olduğunu gördüm. Muhalefetin kendi arasında bir koalisyon oluşturmasına hiçbir itirazı olmadığını memnuniyetle gördüm. Sayın Cumhurbaşkanı'nın bir an önce hükümetin oluşması anlayışı içinde olduğunu, olası bütün modelleri değerlendirmeye olumlu yaklaşacağı izlenimini aldım.

 // yusuf
Katılıyorum daha fazla konuşmak istemiyorum....
10 Haziran 2015 23:22
 // Yılmaz
Sabırlı olmalıyız devlet büyüklerimiz bizden daha iyi düşünürler ayagımızı kaydırmsyalım kayarsa biz kaybederiz bu bir imtihan bu böyle biline kardeşler...
10 Haziran 2015 17:34
sakın ha ak parti chp koalisyonuna evet deme..
 // atiker
dereyi deliye yoklatma sakın aklından milleti ak partiye oy vermedi diye cezalandırmaya kalkma bakın görün deneyimini önümüze koyma sende ak partide tüm hareket biter bir daha asla ak parti demem demezler chp hakkında söylediklerin siyah büyük bir dünya ansiklobedisi kadar olur chp hdp ile koalisyona hayır az tavizli bir mhp li koalisyona evet oda kısa zamanda seçim olmakla birlikte chp hdp koalisyonunda milletin devletini düşünüyor hesabını yapacağını size anlayış göstereceğini hiçmi hiç sanmıy...
10 Haziran 2015 Çarşamba 15:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler