YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demokrasi nöbetlerine katılan savcı gözaltına alındı
FETÖ'nün darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturmalar kapsamında gözaltına alınan Cumhuriyet Savcısı Ahmet B.'nin demokrasi nöbetlerine katıldığı ortaya çıktı.
Demokrasi nöbetlerine katılan savcı gözaltına alındı
14 Ağustos 2016 / 22:14 Güncelleme: 14 Ağustos 2016 / 22:15

15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Cumhuriyet Savcısı Ahmet B.’nin Kadirli ilçesinde düzenlenen demokrasi nöbetlerine katıldığı ortaya çıktı.

Alınan bilgiye göre, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Kadirli Adliyesi’nde görev yapan Hakim Erdal G. ve Cumhuriyet Savcısı Ahmet B. hakkında gözaltı kararı çıktı. 

Kadirli polisi gözaltına aldığı hakim ve savcıyı Osmaniye’de yürütülen soruşturma için Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü. 

Gözaltına alınan Savcı Ahmet B.’nin Kadirli ilçesi öğretmen evi önünde düzenlenen demokrasi nöbetine bazı hakim ve savcılar ile katıldığı ortaya çıktı.

Kadirli Adliyesi’nde aynı soruşturma kapsamında daha önce de karı koca hakim ve savcı açığa alınmıştı.

 // Ömer
Merak etmesin ümitsizliğe asla düşmeyin... Fırtınalı bir yoldayız takkiyeci münafıkların takkesi düşecektir. Bu hainlerin lehine olacak bir tek şans ve seçenekleri var. Sıra gelmeden Adalete teslim olmak....
15 Ağustos 2016 07:56
maalesef
 // zulfikar
1 saat once s.medyadan arastirdim, okul m.yardimcisi olup paralelci oldugu halde, meydanlarda olup fotograf paylasmis herif ya. adamlar o kadar takiyyeci ki. yurt disinda o kadar coklar ki, bugun sok ustune sok yasadim....
15 Ağustos 2016 03:16
 // virani
Ve bunun gibi binlerce vatan haini en ön saflarda bulunmuş idi. Daha çok işimiz var. Allah yar ve yardımcımız olsun...
14 Ağustos 2016 23:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler