YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş'tan patlamaya ilişkin ilk açıklama!
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Çok büyük katliamla karşılaştık. Vahşice barbarca bir saldırı gerçekleşti. Diyarbakır ve Suruç'un tıpa tıp benzeri ve devamı. Bilanço çok ağır" dedi.
Demirtaş'tan patlamaya ilişkin ilk açıklama!
10 Ekim 2015 / 11:35 Güncelleme: 10 Ekim 2015 / 13:11

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'tan olaya ilişkin ilk açıklama geldi.

Demirtaş, "Çok büyük katliamla karşılaştık. Vahşice barbarca bir saldırı gerçekleşti. Diyarbakır ve Suruç'un tıpa tıp benzeri ve devamı. Bilanço çok ağır" dedi.

HDP İL BİNASI BOŞALTILDI

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın düzenleyeceği basın toplantısı öncesi Ankara'daki patlama haberi gelince HDP İl binası boşaltıldı.

Gazeteciler ve çalışanlar dışarı çıkarılarak partililer tarafından binada arama yapıldı. Aramanın tamamlanmasından sonra Demirtaş binaya geldi. Tekrar içeri alınan gazeteciler ve katılanların üzerleri arandı.

 // mehmet cakiroglu aksatay
Bu serefsizleri sallandiracaksin...
10 Ekim 2015 21:46
canınmı yandı
 // abdullah yıldız
askere polise yaptığınız çok farklıydı. şerefsizler ucu kendinize değdimi vahşice, barbarca diyorsun. iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batıracaksın. ...
10 Ekim 2015 Cumartesi 17:14
 // misafir
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
10 Ekim 2015 16:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler