YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş'ı parlatanları artık tanı! Hizmet bu muydu?
Demirtaş'ı parlatanları artık tanı! Hizmet bu muydu?
29 Mayıs 2015 15:19
AK Parti'nin rehavet gösteren seçmenini sandığa davet eden Hüseyin Gülerce, Fethullah Gülen camiasının tabanına seslendi: Ekranlarını ve sayfalarını, terör örgütünün desteklediği partiye açanları, Demirtaş'ı parlatanları artık tanı Hizmet bu muydu?

Fethullah Gülen'in bir zamanlar en yakınındaki isim olarak bilinen, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı eski Başkanı Hüseyin Gülerce geçtiğimiz günlerde oyunu AK Parti'ye vereceğini açıklamıştı. Hüseyin Gülerce, Twitter üzerinden açıklamalarını sürdürüyor. 

Fuat Avni'nin Fethullah Gülen tarafından yönetilen bir hesap olduğunu belirten ve 7 Haziran seçimlerinden sonra örgütün hızla dağılma sürecine gireceğinin altını çizen Gülerce, Twitter üzerinden eleştirilerine devam etti.

Bugün AK Parti'nin rehavet içinde olan seçmenini sandığa davet eden Gülerce, Gülen örgütünün tabanına şok mesajlar gönderdi.
 
İşte Hüseyin Gülerce'nin Gülen örgütüne son çağrıları:
 
F.Gülen belli ki, Turkiye'yi yönetmek istemiş. Senelerdir gizli hazırlık yapmış. Problem şurada: Etrafındakiler yönetime ehil insanlar mı?
 
Demokrasilerde yönetim halk iradesiyle belirlenir. Yönetime talip olanları az çok tanırız. Gülen'in hazırladığı kadroları ise tanımıyoruz.
 
Gülen Türkiye'nin daha iyi yönetilmesi için değil, kendisi tarafından yönetilmesi için yola çıkmış. Sonunda küresel iradeye teslim olmuş...
 
Arkadaş uyan. Ekranlarını ve sayfalarını, terör örgütünün desteklediği partiye açanları, Demirtaş'ı parlatanları artık tanı Hizmet bu muydu?
 
Turkiye'ye koalisyon tuzağı kuruldu Seçime katılma oranı artarsa tuzak bozulur. Gevşeklik göstermeyip sandığa gitmeli. Oy verip oyunu bozmalı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler