YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş ve Yüksekdağ terör örgütü paçavrası altında poz verdi
Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye'de kan dökmeye devam eden terör örgütü PKK'ya desteği resmiyet kazandı. Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ Avrupa Parlamentosu'nun koridorlarına asılan terör örgütleri paçavraları altında poz verdi.
Demirtaş ve Yüksekdağ terör örgütü paçavrası altında poz verdi
16 Haziran 2016 / 09:10 Güncelleme: 16 Haziran 2016 / 09:13

Brüksel'den gelen fotoğraflar iki gerçeği bir kez daha gözler önüne serdi. Birincisi HDP terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı olarak hareket etmeye devam ediyor, ikincisi ise Avrupa Parlamentosu terör örgütü PKK ve aparatlarına destek vermeye devam ediyor.

HDP'nin eş genel başkanlarından Figen Yüksekdağ, parti olarak terör örgütlerine destekleri uzun zaman önce itiraf etmişti. Yüksekdağ, 19 Temmuz 2015 tarihinde Suruç'ta yaptığı konuşmada, "Biz sırtımızı YPJ'ye, YPG'ye ve PYD'ye yaslıyoruz bunu söylemekte ve savunmakta hiçbir sakınca görmüyoruz" demişti. 

Demirtaş ve Yüksekdağ'ın işte bugün sırtını dayadıkları terör örgütlerinin Avrupa Parlamentosu'nun koridorlarına asılan paçavraları altında poz verdi.

11-097.jpg

Teröristlere ve terör örgütüne her fırsatta arka çıkan, Avrupa Birliği son olarak Türkiye'ye vize serbestisi verilmesi için terörle mücadele kanununun değişmesini ön şart gibi masada tutmaya çalışmasıyla gündeme gelmişti. Türkiye-AB Zirvesi'nin yapılacağı Avrupa Konseyi binasının önünde terör örgütünün çadır kurmasına izin verdiği için Türkiye'nin haklı tepkisi ile karşılaşan Avrupa Birliği bu kez başka bir yolla terör örgütene destek olmaya başladı.

Avrupa Parlamentosu'nun koridorları terör örgütü PKK'nın aparatlarının paçavraları ile donatıldı. PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin iki eş genel başkanı da bu paçavraların altında poz vererek PKK-AB işbirliğini bir kez daha tescil etmiş oldu.

22-020.jpg

FETÖ'nün tetikçisi Cumhuriyet Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni Can Dündar ve PKK'lı hainlerin hiçbir terör saldırısını lanetlemeyen HDP'nin eşbaşkanı Demirtaş bugün PKK'ya destek veren AP Türkiye Raportörü Kati Piri ile Brüksel'de biraraya gelmişti.

33-010.jpg

BAŞKANI SCHULZ VE AB YÜKSEK TEMSİLCİSİ MOGHERİNİ İLE GÖRÜŞTÜ   

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Brüksel'de AB kurumları yetkilileriyle bir araya geldi.

Demirtaş, AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikasından Sorumlu Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini ve Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Martin Schulz  ile ayrı ayrı görüştü.

Görüşmelerden sonra bir açıklama yapıldı. Demirtaş'ın yarın da AB'nin  Genişleme Müzakerelerinden Sorumlu Komiseri Johannes Hahn ile bir araya gelmesi  bekleniyor. 

44-004.jpg

yüksekdağ
 // Almancı
Yüksekdağ hanım o duvara arkasını doya doya dayar....
16 Haziran 2016 17:03
bilinen gerçek
 // feyyaz
Türkiyedeki sağcısı solcusu dindarı, dinsizi, Türkü, Arabı, Kürdü görün artık pkk,ypğ,pyd, hristiyanların haçlı ordusunu oluşturan satılmış köpeklerdir ...
16 Haziran 2016 Perşembe 15:26
1
 // 1
düşmanlarınızı yok etmek için önce dost olun ... Adamların yıldızları bile çalıntı paçavraları da üçgen hangi tarihteki insanları ataları zannediyorlar acaba......
16 Haziran 2016 09:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler