YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş bu kez Cuma namazı için çağrı yaptı!
"Sur'a yürüyün" çağrısına istediği yanıtı alamayan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, halk sokağa çıksın diye her yolu deniyor..
Demirtaş bu kez Cuma namazı için çağrı yaptı!
04 Mart 2016 / 02:00 Güncelleme: 04 Mart 2016 / 08:08

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Diyarbakır il teşkilatında, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, DTK Eşbaşkanları Hatip Dicle, Selma Irmak ve HDK Eş sözcüsü Gülistan Kılıç Koçyiğit ile ortak basın toplantısı düzenledi.

CUMA NAMAZI İÇİN ÇAĞRI YAPTI

Toplantıda yaptığı konuşmasında Diyarbakır halkını, beraber Cuma namazı kılmaya davet etti:

"Cuma namazını halkımız ile birlikte Sümer Parkta kılacağız. Eski müftü olan milletvekilimiz Nimetullah Erdoğmuş'un kıldıracağı namaz sonrası barış ve çözüm için dua edeceğiz."

DEMİRTAŞ HALK SOKAĞA ÇIKSIN DİYE HER YOLU DENİYOR

Çarşamba akşamı saat 18.00'de Diyarbakır/Sur halkını sokağa çağıran Demirtaş istediğini elde edememiş yaklaşık 200 kişilik bir grubu ancak bir araya getirebilmişti.

Kararlı olduğunu vurgulayan Demirtaş, gün içinde erken saatlerde yaptığı başka bir açıklamada da bugün saat 16.00 için çağrıda bulunmuştu.

 // Adem
Bakti olmuyo gaza gelmio millet bu seferde dini kullanayim dio dengo yuzunde nuru olmuyanin namazi makbul olmaz silho sen cami okulu kurani yaktirmadan dusuncektin gecti boru pazari sen sur eseklerini ermenistana...
05 Mart 2016 02:05
VESVES
 // makcay3
1400 SENEDİR İSLAM ALEMİ VESVES VE HANNES LERDEN ÇOK ÇEKTİ ALLAH SONUMUZU HAYIRLI EYLESİN,SELO VE PARTİSİDE BUNLAR IN DEVAMI...
04 Mart 2016 Cuma 14:08
a
 // a
Allah seni ve senin gibileri kahretsin selo...
04 Mart 2016 11:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler