YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirel'le ilgili çarpıcı iddia
FP'den vekili seçilerek yemin töreninde başörtüsünden dolayı Meclis'ten çıkarılan Merve Kavakçı bir programda Demirel'le ile ilgili şok iddiayı açıkladı.Kavakçı"Demirel, Meclis'e türbanla girmemde ısrar edersem Başkanınıza söyleyeceğini söylemiş"dedi.
Demirel'le ilgili çarpıcı iddia
23 Ekim 2010 / 11:32 Güncelleme: 23 Ekim 2010 / 11:46

32.Gün programına telefonla bağlanan Merve Kavakçı, Meclis'e türbanıyla girdiği döneme ilişkin önemli bir iddiada bulundu. Kavakçı, 'Demirel, türbanla Meclis'e girme konusunda ısrar edersem Genel Başkanımız'a askerin müdahale edeceğini söylemiş' dedi.

SİYASETE GERİ Mİ DÖNÜYOR

1999 yılında Fazilet Partisi'nden İstanbul Milletvekili olarak seçilen ancak yemin töreni sırasında, başörtülü olduğu için Meclis'ten çıkarılan Merve Kavakçı siyasete yeşil ışık yaktı. 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Kavakçı, AK Parti'den teklif gelirse değerlendirebileceğini söyledi, 'yenmiş bir hakkım, milletimize karşı yarım kalmış bir görevimiz var' dedi. Türk vatandaşlığını kazandığını başörtülü Meclis'e girdiği için hakkında açılan davalardan da beraat ettiğini belirten Kavakçı, siyaset için herhangi bir sorunu bulunmadığını açıkladı. Bugün
 

karşılığı para olamıyan...
 // ibrahim çelikoğlu
Kardeşimiz ,mağduriyetin en büyüğüne mahzar olmuş,kendinden emin gülen yüzü,acıyla beraber güler duruma gelmiş,cesareti,yaptığı kahramanca girişimi hatırlarımızda.
Allah yar ve yardımcısı olsun......
24 Ekim 2010 09:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler