YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Değiştirilemez maddeler neden konuldu?
Değiştirilemez maddeler neden konuldu?
09 Ekim 2010 12:27
Dün gece Kanal A'da yepyeni bir tartışma programı başladı. Kanal A genel yayın yönetmeni Alper Tan, emekli yarbay Şenol Özbek ve gazeteci yazar Tamer Korkmaz ve Prof. Dr. Doğu Ergil... Ergil bu hafta yoktu ancak önümüzdeki haftadan itibaren o da programda

Kanal A'nın yeni programı 'sivil düşünce' dün gece izleyicilerine 'merhaba' dedi...

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, emekli yarbay Şenol Özbek ve gazeteci yazar Tamer Korkmaz gündemdeki konuları enine boyuna tartıştı. İlk olarak darbecilerin anayasaya koyduğu değiştirilemez maddeler sorgulandı..

Yeni anayasa nasıl olmalı sorusu da yanıt buldu...

Programda hafta boyu yapılan ilginç açıklamalar da tartışıldı. Bunlardan biri de yıldız Kenter'in korkularıydı. Gündemdeki bir diğer konu ise profesyonel askerlikti. Son zamanlara ortaya atılan özal'ın ölümüyle ilgili iddialar ve bununla bağlantılı olarak 1990'lı yıllarda yaşanan faili meçhuller  programda de ele alındı.

Emekli Yarbay Şenol Özbek, o dönemde yaşananlarla ilgili çarpıcı bir tespitte bulundu.

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal'ın tutumundan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

sivil düşünce Prof. Dr. Doğu Ergil'in de katılmasıyla her cuma 21:30'da Kanal A ekranlarında olacak... İşte bu haftaki programdan bazı bölümler...

HABERİN VİDEOSU

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler