YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Değişimi bir cümleyle anlattı
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti yönetimindeki değişimi ''Ağaçlar budandıkça daha hızlı gelişir'' sözleri ile anlattı. Kılıçdaroğlu, 10 Kasım’da saygı duruşunda bulunan boyacı çocuğa da telefon etti.
Değişimi bir cümleyle anlattı
16 Kasım 2010 / 15:56 Güncelleme: 16 Kasım 2010 / 15:57

Sosyalist Enternasyonal Konseyi toplantılarına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet, kaldıkları otelde Türk gazeteciler ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Kılıçdaroğlu, 'Bütün vatandaşlarımın bayramını kutluyorum, herkesin dostları, yakınları ve akrabalarıyla huzurlu bir bayram geçirmesini diliyorum' dedi.

CHP'de koşulların gereğini yaptıklarını söyleyen Kılıçdaroğlu, “Şu an gelinen noktada tabanın desteğini aldık. CHP artık iç çekişmesi olan bir parti değil" diye konuştu.

CHP lideri Kılıçdaroğlu "Ağaçlar budandıkça daha hızlı gelişir" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, gazetecilere ve vatandaşlara bayram çikolatası ikram etti.

BOYACI ÇOCUĞA TELEFON

CHP lideri ayrıca İstanbul'da kanser tedavisi gören 24 yaşındaki Gül Baydar'ı ve Zonguldak'ta 10 Kasım törenlerinde saat 09.05'te işini bırakarak ayağa kalkan boyacı 10 yaşındaki Aykut Keskin'i telefonla arayarak, bayramlarını kutladı.

Kılıçdaroğlu, bugün Sosyalist Enternasyonal Başkanı ve Yunanistan Başbakanı Yorgo Papandreu ile ikili bir görüşme yapacak.

CHP lideri ayrıca, Paris'te ünlü ressam Abidin Dino'nun eşi, edebiyatçı ve çevirmen Güzin Dino'yu evinde ziyaret edecek. (Vatan)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler