YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Defne Joy Foster öldü!
Defne Joy Foster öldü!
02 Şubat 2011 08:37
Sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, arkadaşının evinde ölü bulundu.

Yok Böyle Dans programı yarışmacılarından sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, Kadıköy'de bir arkadaşının evinde hayatını kaybetti. Caddebostan Tanzimat Sokak 7/5'teki evin, gazeteci Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'a ait olduğu öğrenildi.

İddiaya göre Kerem Altan ve Defne Joy Foster, Taksim'deki bir barda birlikte eğlendikten sonra Altan'ın Caddebostan'daki evine geldi. Bir süre sonra Foster, fenalaştı. Kerem Altan, Foster'a müdahale ederek elini yüzünü yıkayıp kendine getirmeye çalıştıysa da başarılı olamadı. Foster'in sağlık durumunun daha da ağırlaşması üzerine Altan, doktor çağırmak üzere evden ayrıldı. Altan eve geldiğinde ise Foster'in öldüğü fark edildi.       

Ölüm haberinin duyulması üzerine polis ve sağlık ekipleri belirtilen adrese akın etti. Kerem Altan'ın babası Ahmet Altan da olay yerine gelerek yaşananlar hakkında bilgi aldı. 

Foster'in eşi İlker Yasin Solmaz da olay yerine geldi. Polis ekiplerinin incelemeleri devam ediyor. 

Kral TV'de DJ olarak yaptığı programla tanınan Foster, çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Foster, Ruhsar, Beyaz Yalanlar, Sihirli Annem, Selena, Hayal ve Gerçek dizilerinde de rol aldı.

Cihan

seni cok seviyorum
 // rana
gercekten cok cok uzuldum,sadece agliyorum,Allah rahmet eylesin,mekani cennet olsun.her kese sabir diliyorum defne seni cooooooooooooooooooooooook seviyorum...
02 Şubat 2011 16:23
defneme
 // gamze çakar
Seni çok seviyorum bizi bırakmamalıydın mekanın cennet olsun...
02 Şubat 2011 15:37
.
 // gamze çakar
Çok üzüldüm seni çok seviyodum mekanın cennet olsun...
02 Şubat 2011 15:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler