YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'nun dokunulmazlık çağrısına muhalefetten yanıt
Başbakan Davutoğlu'nun dokunulmazlıkları kaldıralım çağrısına muhalefettin jet yanıt geldi. CHP'li Levent Gök, "Bizim dediğimiz noktaya geldiler derken, MHP'li İsmet Büyükataman da "Hükümet işi sulandırıyor" değerlendirmesinde bulundu.
Davutoğlu'nun dokunulmazlık çağrısına muhalefetten yanıt
17 Mart 2016 / 13:04 Güncelleme: 17 Mart 2016 / 17:36

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dokunulmazlık çağrısına yanıt veren CHP Grup başkanvekili Levent Gök, "Bizim dediğimiz noktaya geldiler" dedi.Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan da "Hodri meydan hepsini görüşmeye varız" değerlendirmesinde bulundu.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman "Hükümet işi sulandırıyor" derken Oktay  Vural ise "Kürsü hariç  tümünün kaldırılmasından yanayız" açıklamasında bulundu.

HDP'DEN DE CEVAP GELDİ

HDP Parti Sözcüsü ve Kars Milletvekili Ayhan Bilgen, "Biz başından beri zaten dokunulmazlık konusunun partiler için ya da iddia edilen suçlar için ayrı ayrı ele alınmasını doğru bulmuyorduk" dedi.

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU NE DEMİŞTİ?

Başbakan Davutoğlu, "Gelin dokunulmazlıkları hep beraber kaldıralım. Şu anda Meclis'te dosya olarak bekleyen 506 dokunulmazlık fezlekesi var, hepsini birden kaldıralım" demişti.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler