YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'ndan Sözcü'ye sert tepki!: Alçaklık
AK Parti'de bayramlaşma programı kapsamında Başbakan Davutoğlu, Konya'da açıklamalarda bulundu.
Davutoğlu'ndan Sözcü'ye sert tepki!: Alçaklık
23 Eylül 2015 / 21:12 Güncelleme: 23 Eylül 2015 / 21:15

Konuşmadan satırbaşları;

-Puslu havalarda saldırıya geçen çakallar gibi bir grup ülkemize saldırdı. Kardeşi kardeşe düşürmek isteyenlere dersini verdik, vermeye devam edeceğiz. Huzur ve demokrasi operasyonunda ne kadar kararlı olduğumuzu herkes gördü.

-Türkiye'de silahlar bırakılana, güvenlik güçleri dışında silahlı unsur kalmayana kadar mücadelemiz devam edecek.

-Silahların karşısındaki en büyük gönüllerin birlikteliğidir. Bütün bu patlayıcıların, mermilerin karşısındaki en büyük kuvvet, gönüllerimizdeki muhabbet duygusudur.

SÖZCÜ'ye sert tepki

-Türkiye aşırı gücün tehlikesi karşısındadır. Çok satan gazetenin manşetini belki gördünüz. Bugün bir gazete manşetinden yıllardır vatanı için çalışan bazı bakanları da hedef aldı. 'Bunlar mı milli?' diye sordu.

-Aynı gaztee Ermeni milletvekili adayımız için de aynı soruyu soruyor. Milli olmak, kanla değil, genetikle değil, zihniyetle olur, bu topraklara bağlı olup, olmamakla olur.

'Bismillah' tepkisi

"Haydi Bismillah"tan rahatsız olanlar var. Bir CHP vekili bizim şarkımızdan rahatsız olmuş ve YSK'ya başvurmuş. Ne yazıkki bu karar bugün çıktı. "Bismillah" demeden biz bir adım atar mıyız? Sanki bir şarkıda "Bismillah" kelimesi geçti diye o şarkı yasaklanıyorsa, bu bizim gönlümüzdeki "Bismillah"ı söylemeye engel olur mu? İşte söylüyorum "Haydi Bismillah".

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler