YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'ndan Alman parlamentosuna sert tepki
Ahmet Davutoğlu, Alman Federal Meclisi'nde kabul edilen 'soykırım' tasarına sert tepki gösterdi. Davutoğlu, " ​Almanya'dan beklentimiz Türkiye'ye düşmanlık değil, İslamofobi ile mücadelede gerekli adımları atmasıdır" dedi.
Davutoğlu'ndan Alman parlamentosuna sert tepki
02 Haziran 2016 / 22:30 Güncelleme: 03 Haziran 2016 / 07:51

AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, karara dair resmi Twitter hesabı üzerinden değerlendirmelerde bulundu.

Davutoğlu'nun yapmış olduğu açıklama şöyle:

"Alman parlamentosunun 1915'te neler yaşandığını tamamen göz ardı ederek, kendisini mahkeme yerine koyması kabul edilemez. Aziz milletimizin tarih boyunca merhamet abidesi olduğuna tüm dünya şahittir. Uzun dostluğa, zor zamanlarda müttefikliğe dayanan Türk-Alman ilişkilerinin farklı gündemlerle zehirlenme girişimini şiddetle kınıyorum. Alman parlamentosundan beklentimiz mazlumlara kucak açan Türkiye'ye düşmanlık değil, İslamofobi ile mücadelede gerekli adımları atmasıdır."

bunlar anlamaz hocam
 // muammer bekaroğlu
Hocam bizde bir laf vardır kişiyi nasıl bilirsin kendim gibi der,bunlar katliamcı oldukları için öyle görüyorlar,onlara sormak lazım Kızılderelileri kim yok etti,yahudileri kim katletti,yer yok yazamıyorum,fransa ve İngiltere de hahil bunları sadece biz değil dünya nasıl soykırımcı olduklarını bebekler bile biliyor...
02 Haziran 2016 Perşembe 23:45
Yeter artık anlayın
 // CEM
Bunlar hep aynı.Küfür tek millet...
02 Haziran 2016 Perşembe 23:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler