YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'na sarılıp hüngür hüngür ağladı
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Makedonya ziyareti esnasında 70 yaşındaki Recep Murat isimli vatandaş Başbakan'ı görünce duygulandı ve ona sarılıp ağladı. Başbakan Davutoğlu ise yaşlı adamın elini öperek ona ev ziyaretine geleceğine dair söz verdi.
Davutoğlu'na sarılıp hüngür hüngür ağladı
23 Aralık 2014 / 17:04 Güncelleme: 23 Aralık 2014 / 17:06

Makedonya'nın başkenti Üsküp'te Türk Çarşısı'nı gezen Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu gören 70 yaşındaki Recep Murat isimli vatandaş Başbakan'a sarılarak hüngür hüngür ağladı.Yaşlı adamı sakinleştirmeye çalışan Davutoğlu, bir daha ki Üsküp ziyaretinde kendisini evinde ziyaret edeceği sözünü verdi.

Üsküp ziyareti kapsamında Başbakan Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da Türk Çarşısına gitti. Burada ilk olarak Murat Paşa Camiini ziyaret eden Başbakan Davutoğlu, cemaate hitap etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya'da Türk Çarşısı'nı gezdi.

Yoğun ilgi

Cami çıkışında Başbakan Davutoğlu'nun çarşı gezisine eşi Sare Davutoğlu da eşlik etti. Burada vatandaşlar Başbakan Davutoğlu'na yoğun ilgi gösterdi. İlgi nedeniyle zaman zaman izdiham da yaşandı. Üsküp'lü soydaşların isteğini kırmayan Başbakan Davutoğlu, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başbakan'a sarılıp hüngür hüngür ağladıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya'nın başkenti Üsküp'te Türk Çarşısı'nı gezdi. Davutoğlu'na ilgili gösteren 70 yaşındaki Recep Murat isimli vatandaş, Başbakan'a sarılarak hüngür hüngür ağladı. Davutoğlu, yaşlı adamı sakinleştirmeye çalıştı.

Recep Amca'ya evde ziyaret sözü

Gezi sırasında 70 yaşındaki Recep Murat isimli vatandaş Davutoğlu'nun yanına gitti ve ona sarılarak hüngür hüngür ağladı. Yaşlı adamı Davutoğlu sakinleştirmeye çalıştı. Davutoğlu, yaşlı adama bir daha ki Üsküp ziyaretinde kendisini evinde ziyaret edeceği sözünü verdi.

aa_picture_20141223_4112676_web.jpg

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler