YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu ve eşi şarkıya eşlik etti
Davutoğlu ve eşi şarkıya eşlik etti
28 Eylül 2014 16:20
Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, 19 Mayıs Üniversitesi Konservatuvarı sanatçılarının verdiği Türk müziği konserinde şarkılara eşlik etti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'nin yeni akademik yılı açılış törenine katıldı. Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, 19 Mayıs Üniversitesi Konservatuvarı sanatçılarının verdiği Türk müziği konserinde şarkılara eşlik etti.

Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile 19 Mayıs Üniversitesi yeni akademik yılı açılış törenine katıldı. Üniversiteye gelişinde Rektör Prof. Dr. Prof. Dr. Hüseyin Akan, öğretim görevlileri ve öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.

Beraberindekilerle açılış töreninin yapılacağı salondaki yerini alan Davutoğlu ve eşi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından 19 Mayıs Üniversitesi Konservatuvar Bölümü sanatçılarının verdiği geleneksel Türk müziği konserini dinledi. Konser sırasında Davutoğlu ve eşinin şarkılara eşlik ettiği görüldü.

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler