YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'nun tek derdi Esed'i korumak
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bingöl'de uğradığı silahlı saldırı sonrasında yaralanan Emniyet Müdürü Atalay Ürker'i ziyaret etti.
Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'nun tek derdi Esed'i korumak
10 Ekim 2014 / 10:50 Güncelleme: 10 Ekim 2014 / 11:09

Başbakan Davutoğlu, Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'i ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, "Atalay Bey'in şu anki durumu gayet iyi. Doktorlarımızdan bilgi aldık, şuuru yerinde, şu anda kısmi ve sınırlı bir müdahalede bulunuluyor kendisine. Kapsamlı bir operasyon ihtiyacı olmadığını doktorlar bize söyledi. Ancak ilk müdahalede son derece başarılı olduğu için yara yerinin temizlenmesi yönünde bir müdahalede şu anda" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İşte Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları:

CHP Lideri'nin tezkere önerisi son derece komik

"Son derece komik bir teklifte bulundu. Yeni bir tezkere, sadece Kobani... Peki IŞİD yarın Haseki'ye saldırdığında ya da Halep'e saldırdığında her bir il için, her bir şehir için, her bir ilçe için ayrı ayrı tezkere mi çıkaracağız  Bir hafta önce yaptığı büyük hatayı şimdi fark ediyor ve çark etmeye çalışıyor, her zaman olduğu gibi"

Kılıçdaroğlu'nun tek derdi Esed'i korumak

Kılıçdaroğlu'nun yaptığı sorumsuzluktur, ihanettir. Kılıçdaroğlu'nun tek amacı Esed'i korumak. Bu olayların sorumlusu Esed rejimidir. Biz gece boyu uyumazken, Kılıçdaroğlu rüya görüyordu. Türkiye IŞİD ve Esad rejimine de aynı ölçüde karşıdır. Kılıçdaroğlu bu kritik günlerde bari gölge etmesin. Kılıçdaroğlu bilsin ki onun aklına ihtiyacımız yok. Sadece sussun, kendi ülkesini uluslararası topluma şikayet etmesin, provokatörlerin eline argüman vermesin, sadece sussun. Onun fikrine de aklına da ihtiyacımız yok."

Zarar gören vatandaşlara iyi haber

(Kobani bahanesiyle yapılan gösteriler) Vatandaşlarımızın zararları karşılanacak.

 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler