YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu ihanetin kaynağını açıkladı
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ülke TV Gündem Özel'de Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk'ün sorularını yanıtladı...
Davutoğlu ihanetin kaynağını açıkladı
29 Mart 2014 / 09:18 Güncelleme: 29 Mart 2014 / 09:23

İşte Davutoğlu'nun açıklamalarından satırbaşları:

Başbakan'ın sağlık durumu

- Başbakan'ın durumu ciddi değil çok şükür durumu iyi ama ses yorgunluğu var tabi kolay değil 55 miting düzenledi, doktorların tavsiyesi var dinlenmesi gerekiyordu.

İllegal dinleme ihaneti

- Bir ülkenin güvenliğine saldırının birçok yöntemi olabilir bunlar fiili durum da olabilir, bunun dışında birçok ülkedede yaşanan böylesine teknolojik yöntemler kullanılarak devletin içine bir virüs sokulmak isteniyor ve düşüncelerinizi öğrenmeye çalışıyorlar.

Dinlemeyi kim yaptı?

- Bazı konuları çok açık tanımlamak lazım bu olay 2 sene veya 6 ay önce olsaydı tek başına bir mesele denebilirdi. Ama önümüzde iki seçim var birileri bunu biliyor ve biriktirdikleri tapelerle siyasete yön vermeye çalışıyor, bu kayıtlar hergün düzenli olarak yayınlanıyor ve bir beklenti var ayın 25'inde gibi beklenti var bunların hepsini düşündüğünüzde kimin yaptığı ortaya çıkıyor. Kim ne söylemek istiyorsa çıksın açıkça söylesin bunun için böyle şeylere gerek yok.

Kılıçdaroğlu ihanet içinde

- CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıkça söylüyorum Cumhuriyet tarihi boyunca Başbakanlığa talip olup böylesi bir ihanete bulaşan kimse olmamıştır.

Dinlemelerde tahrif var

- Ortada tahrif var dinleme var biz bile 4 saat bekledik araştırdık ama bunların medya organları hemen hesap sormaya başladılar.

 

HABER7

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler