YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu bundan sonra ne yapacak?
Olağanüstü AK Parti Kongresi’nde aday olmayacağını açıklayan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bundan sonraki süreçte ne yapacağı merak konusu oldu.
Davutoğlu bundan sonra ne yapacak?
05 Mayıs 2016 / 17:26 Güncelleme: 05 Mayıs 2016 / 17:30

Yaşanan gelişmelerin ardından AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK parti milletvekili olarak siyasi hayatına devam edeceği öğrenildi.

CNN Türk Ankara temsilcisi Hande Fırat'ın verdiği bilgiye göre; Başbakan Ahmet Davutoğlu İstanbul'da ikamet edecek ve sadece yasama çalışmaları için Ankara'ya gidecek.

AK PARTİ'DEN İSTİFA EDECEK Mİ?

Hande Fırat, son kulis bilgilerini duyururken "Kendisini (Davutoğlu) belki Ankara'da çok görmeyeceğiz. Herhalde kendisini daha çok İstanbul'da yerleşmiş olarak göreceğiz. AK Parti'den istifa etmesi beklenmiyor" ifadelerini kullandı.

KONGREDE TEK ADAY BEKLENİYOR

AK Parti'de genel başkanlık koltuğuna kimin oturacağı sorusuna da yanıt aranıyor. Kulislerde dolaşan isimler var. Hande Fırat, “Bu isimlerden bir tanesini Cumhurbaşkanı işaret edecektir. Kongrede tek aday bekleniyor. Çok aday beklemiyoruz” diye konuştu.

Sahislar gelir gider önemli olan hedefdir
 // patates
Beyler istisare edilen bir mevzuyu tartismayalim onlar bunu Boyle dogru bulup kararlastirdilar bizlere saygi göstermek düser . Yola devam Bundy bir fitne cikarmak seytanin usaklarina yakisir , hedefte sahislar önemsizdir, Eger bu Halka Kim ALLAH icin hizmet vermis ise onun karsiligini ALLAH dann alir aksisi zaten fanidir. Simdi kimse harcanmadi görev verildi geri alindi bu tartisilmaz. ...
06 Mayıs 2016 Cuma 01:08
 // i.Kalender
Davutoğlu gitmesine üzgünüm. Umarım AKP,de bölünme olmaz. Bu gidiş nereye böyle....
05 Mayıs 2016 23:02
 // Ahmet Turan
Reisin arkasındayız,başkanlık gelecek koalisyonlar yok olacak muhafazakarlar kıyamete kadar başkanını kendi seçecek,duygusal olup şu ortamda realiteyi elden bırakmayalım....
05 Mayıs 2016 22:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler