YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu: Bu nasıl bir pişkinliktir!
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa'da STK buluşmasında konuştu. Konuşmasında Selahattin Demirtaş'a sert çıkan Davutoğlu; "Selahattin Demirtaş, pişkince davranıyor" dedi.
Davutoğlu: Bu nasıl bir pişkinliktir!
08 Ağustos 2015 / 21:47 Güncelleme: 08 Ağustos 2015 / 22:02

Davutoğlu'nun konuşmasından önemli başlıklar:

Sanki bir el düğmeye bastı

Sanki bir el düğmeye bastı, DEAŞ, PKK ve DHKP-C harekete geçti. Türkiye'yi Suriye gibi kardeş kavgası girdabına sokmak, bu toprakların evlatlarını yetim bırakmak için harekete geçtiler.

Sessiz kalacağımızı sandılar

Aramıza fitne sokmak isteyenlere karşı 'Biz Milleti İbrahimiz' demenin vakti gelmiştir. Türkiye kollektif bir saldırı ile karşı karşıya. Terör örgütlerine 'biz kıyamete kadar buradayız' mesajı verdik. İstismar edilen çözüm sürecine halel gelmesin diye sabır gösterdik. Bizim yapılanlara sessiz kalacağımızı sandılar.

Bu nasıl bir pişkinliktir

Birileri hep 'acaba bünyeyi zayıf düşürebilir miyiz ' diye çaba içine girdiler. Dillerinde 'barış' derken, ellerinde kaleşnikofu, zihinlerindeki terör kültürünü yok etmeden ve onları gizleyerek Türkiye'de bir kardeş kavgasının önünü açmak istediler ve son derece de pişkince. Bakınız şimdi Demirtaş'ın Brüksel'de verdiği mesajlara ya da sürekli dilinden barışı düşürmeyip 'çatışmazlığa dönelim' diye günlerdir söyledikleri sözlere. Bu nasıl bir pişkinliktir.

Demirtaş, Türkiye'yi şkayet edeceğine...

Demirtaş Brüksel'in Almanya'nın dağlarına baksın. Hangi ülkede terör örgütleri vatandaşları tehdit ediyor. Demirtaş gidip Avrupa'ya Türkiye'yi şikayet edeceğine, önce gelip burada yaptıklarının hesabını versin.

demirtaş hesap vermeli, kaçış yolu yok
 // Şansal Hüseyin
demirtaşı tam devirip sorgulamak ve yaptığı kışkırtmaların, bilhassa 6-7 Ekim'de yapmış olduğu şerefsizliğin hesabını sormak, hatta kaç kişi öldüyse, ölüme teşebbüs kere ölü sayısı hesabı ile cezalandırmak lazım.
onun gayesi, Kürt'leri israile teslim edip, ermenistana imkân sağlamak olduğu, kanadada yapmış olduğu ermeni akıl danışmaları görüşmesinde sızmıştı.
bir de ermeni soykırım palavrasına tam destek vermesi de, gayesini net ortaya koyuyor!...
09 Ağustos 2015 Pazar 07:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler