YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu - Bahçeli görüşmesi sona erdi!
Hükümet kurma süreci kapsamında gerçekleşen Başbakan Davutoğlu ile MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin görüşmesi sona erdi. Görüşme yaklaşık 2.5 saat sürdü.
Davutoğlu - Bahçeli görüşmesi sona erdi!
17 Ağustos 2015 / 16:30 Güncelleme: 17 Ağustos 2015 / 17:43

Haziran 2015 seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 63. hükümeti kurmakla görevlendirilen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP ile sonuçsuz kalan koalisyon görüşmelerinin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile TBMM’de bir araya gedi. 

foto-275.jpg

14:00'te yapılması planlanan görüşme, Başbakan Davutoğlu'nun şehit cenazesine katılması nedeniyle 20 dakika gecikmeli başladı. Görüşme yaklaşık 2.5 saat sürdü.

Faruk Çelik'ten heyecanlandıran açıklama

MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüşme yapan heyette bulunan Faruk Çelik, "Başbakanımız çok güzel açıklamalar yapacak" dedi

 

 // umut turk
Devlet bahçeli sen ne yapmaya çalışıyon allah aşkına sen siyasetten anliyormusun, turkmusun, milliyetçi misin, kendini ülkücü tabir ediyon sein ulkuculukten anladigi n nedir. Bana sen artık miadını doldurmuş yasal bir adamsın. Sayende ve senin gibi kokuşmuş siyasetçiler sebebiyle inşallah gene baraj altında kalacaksınız. Allahtan bu zamana kadar MHP ye oy vermedim de senin sacmaliklarini girdikçe ne kadar hakliymisim. Oyum sonuna kadar AKP ye ve tayyip erdoğan, en azında siyasetten anlıyorlar,...
17 Ağustos 2015 14:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler