YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darbeyi FETÖ'cü hainlerin yaptığının 10 kanıtı!
15 Temmuz darbe girişiminin ardından tutuklananların itirafları ve ortaya çıkan deliller, darbe girişiminin FETÖ tarafından yapıldığını kesin bir şekilde ortaya koydu.
Darbeyi FETÖ'cü hainlerin yaptığının 10 kanıtı!
26 Temmuz 2016 / 08:41 Güncelleme: 26 Temmuz 2016 / 08:46

Türkiye’yi 15 Temmuz günü kanlı bir darbe girişimiyle karşı karşıyı bırakan FETÖ lideri Fetullah Gülen, Batılılar tarafından korunuyor. ABD ‘delil gösterin’ diyerek Gülen’i iade etmeye yanaşmıyor.

Oysa kanlı ortaya çıkan birçok delil, kanlı darbe girişimini FETÖ’nün yaptığını ortaya koydu.

İşte o deliller:

1- AKAR’IN İFADESİ:  Kanlı gecede cuntacılar tarafından rehin alınan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, darbeci askerlerden Tuğg. Hakan Evrim’in “Sizi kanaat önderimiz Fetullah Gülen ile görüştürelim” dediğini anlattı.

2- TANKTA ÇIKAN POLİS:  Daha önce FETÖ’cü olduğu gerekçesiyle açığa alınan eski İstanbul Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı, Vatan Caddesi’nde bir tank içerisinde, asker üniformasıyla yakalandı.

3-YAVERİN İTİRAFLARI:  Genelkurmay Hulusi Akar’ın tutuklanan emir subayı Yarbay Levent Türkkan, karargaha atandıktan sonra FETÖ adına verilen görevleri yerine getirmeye başladığını ve dinlemeler yaptığını itiraf etti. Türkkan, askeri liseye giriş sınavından önce soruların Gülenciler tarafından kendisine verildiğini söyledi.

4-İMAMLARIN DEŞİFRESİ:  SAT komandolarının imamı olduğu iddia edilen Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) uzmanı Kemal Işıklı, kumpasları açığa çıkardı. FETÖ’nün jandarma imamlarından Hasan Bektaş, FETÖ’nün en büyük suç örgütlerinden biri olduğunu söyledi ve her şeyi anlattı. Tutuklanan Sivas 5’inci Piyade Er Eğitim Tugayı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Fatih Celaleddin Sağır, FETÖ adına hareket ettiğini, kanlı gece emir anlamına gelecek bir yazı aldığını söyledi. Danıştay Tetkik Hakimi Ebubekir Başel, yargıdaki FETÖ yapılanmasını deşifre etti.

5- HAİN LİSTE:  MİT tırları soruşturması kapsamında tutuklanan Tuğgeneral Hamza Celepoğlu’nun adı cuntaların görev vereceği askerlerin listesinde çıktı. Liste, Adana ve Hatay’daki paralel tezgahı gözler önüne serdi.

6- GÜLEN’İN TEHDİDİ:  FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, ilk gün kalkışma ile bir ilgisinin olmadığını söyledi ancak ilerleyen günlerde, millete “ahmak” dedi ve “Hayatta kalırlarsa eğer yaptıklarından utanacaklar ve keşke diyecekler fakat öbür tarafta da keşke diyemeyecekler” tehdidinde bulundu.

7-DOLARLARDAKİ İŞARET:  Darbe girişimi bir komediyi de gözler önüne serdi. FETÖ’nün cuntacı fedailerinin ceplerinde, Gülen’in okuyup üflediği 1 dolarlar çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın otelini bombalayan yüzbaşının üzerinden Gülen’in duası çıktı.

8-TELEFON KAYITLARI:  Paralelcilerin whatsApp konuşmaları, FETÖ’cülerin vatan hainliğini açığa çıkardı. Bir whatsApp konuşmasında paralelciler “Abiler herkes işini gücünü bıraksın, askerin müdahalesine yardımcı olmalarını temin etsin. Askere direnenlerin direncini kırsınlar” mesajları toplu halde emir alındığını ortaya koydu.

9- TÜRKSAT’TAKİ EKİP:  TÜRKSAT’ı basan darbecilerin, bütün yayınları kesip sadece darbecilerin sesini duyurmak için yanlarında FETÖ’ye bağlı Samanyolu TV’den ve TÜBİTAK’tan atılan kişilerden oluşan bir yayın ekibi getirdikleri tespit edildi.

10- HAİN SALDIRILAR:  Terörle mücadele sırasında verilen şehit sayısının artmasında FETÖ’nün parmağı çıktı. Telsiz görüşmelerinde PKK’nın paralelci askerlerden bilgi aldığı belirlendi.

bu zalimin bu resmini kullanmayın..
 // atiker
bu resim bunların evlerinde asılı ve bu resim anladığım kadarıyla meşaj yüklü bir resim elbisesinden bakışına her şeyiyle tapınakcılara adammış adamın resmi lütfen gözünü kaşıyan iğrenç bir resmi var onu kullanın.....
26 Temmuz 2016 Salı 14:07
BUNLAR MI DELİL ?
 // ismail emre
ABD bu deliller ile Fetoyu vermez kusura bakmayın sadece şahitler ile Feto ile bağlantısı ispatlanamayacak dolarlar ile bu iş zor... normal kendi adalet yargımızda bile bu deliller ile adam beraat ediyor suçlu olduğunu ABD VE TÜRKİYE her iki tarafta biliyor ama iş vermemek ise sistem böyle işler..!

Fetonun ses kaydı ondan gelen bir yazı birinci şahısla bağlantılı bir delil var mı?

Hayal kurmayın..!

ABD ye Türkiye'den özel bir timin gidip sessizce fetoyu almaya çalışması daha gerçekçi...
26 Temmuz 2016 Salı 11:24
1
 // 1
o subayı da versinler hani emekli olmayan var ya......
26 Temmuz 2016 09:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler